Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan oldanátok meg ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan oldanátok meg ezt?

Figyelt kérdés

Az én élettársam folyton mindig azzal törödik hogy mások miröl mit gondolnak meg hogy mit illik mit nem. Szőrnyen idegesitő!

Ma pl. (Lakás fele az enyém a másik övé) beinditottam a mosogépet erre ő bunkosàg mosni karácsony másnapján



2014. dec. 26. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálnék nem figyelni rá, majd megunja.
2014. dec. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Otthagynám előbb-utóbb valószínűleg :) Engem is halálra idegesítene.
2014. dec. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De bosszanto mert milyen már hogy a saját lakásomban arra figyeljek hogy a szomszédnak mi a jo?!

Amikor meg a buszon vagyunk vagy bárhol máshol ott is az idegeneket helyezi elötérbe és neki áll fejebb!!!

2014. dec. 26. 18:52
 4/7 anonim ***** válasza:
ezt ugy hivják h házsártos :D az én szuleim is ilyenek detto
2014. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak.

Szerintem ez nem normális. Inkább neked kéne hogy meg akarjon felelni és nem a társadalomnak...

Egyébként én utálom az ilyen embereket akik azért tesznek/nem tesznek valamit mert akkor a többi ember mit gondolna róluk.

18/F

2014. dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

26 evesen ilyen! És nem értem mi kellene ahhoz hogy ezt ne tegye.

Nosszanto nagyon.

2014. dec. 26. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:

van, aki azon van kiakadva, h fürdőnadrágban megyek strandra, mert milyen gáz már, mikor ugyanúgy néz ki, mint a többi rövidnaci. :D


én is hallottam már ezt a szöveget, meg, h balszerencsét hoz, ha vmi olyat eszel újévkor, meg blabla. Nekem mindegy, így is úgyis balszerencsés vagyok. :D

2014. dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!