Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miben más a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miben más a szex egy nagydarab, pocakos pasival?

Figyelt kérdés
2014. dec. 27. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem nem vonz! (36F, JA ÉS NAGY DARAB, POCAKOS :) )
2014. dec. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem tetszik. engem nem zavarha egy pasi idősebb,és van neki pocakja. de ez stílustól is függ,h mennyire kedvelem az illetőt. szeretem a vastag kart,amivel átölel és biztonságban érzem magam.

sose szerettem a gebe pasikat,mindig a kicsit mackósabbak jöttek be.

2014. dec. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem abban, hogy az erőnléte is jóval alacsonyabb, mint egy sportos alkatú férfinak, hamarabb kifullad. Nem hinném, hogy lehet vele órákon át szeretkezni, örül, ha 20 perc alatt letudja anélkül, hogy infarktust kapna.
2014. dec. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmiben, csak nem latja az arcom amikor oralisan kielegiten:-)))
2014. dec. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jobban bírják a terhelést.
2014. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!