Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemétség féltékennyé tenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség féltékennyé tenni a pasik egy kicsit?

Figyelt kérdés
nem nagyon csak elhúzni egy esetet az orra előtt hogy érezze h azért kell küzdjön h megtartson mert mást is rdeklek
2014. dec. 27. 11:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
atol függ
2014. dec. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mindegy mit mondunk úgyis megteszed akkor meg minek kérdezed?
2014. dec. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
mitől függ
2014. dec. 27. 11:32
 4/13 anonim ***** válasza:
Gyerekes dolog. Sokkal értelmesebb dolgokra is fecsérelhetnéd az energiáid...
2014. dec. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én megmondanám, hogy ha más kell neked, akkor lehet menni, ennyi. Nem tolerálom, ha valaki az érzéseimmel játszadozik.

30F

2014. dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mást is érdeklek? Mi vagy te egy motor a vaterán? Egy kapcsolatért mindkét félnek küzdenie kell. Ha valami gond van akkor ülj le vele és mondd el neki face to face ,hogy tudjon változtatni... nem értem mi van az emberekkel mostanság, már bocsánat!
2014. dec. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
igem szemétség
2014. dec. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Te játszol.Csak vigyázz,meg ne égesd magad.
2014. dec. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én amikor exem féltékenységre adott okot, egyből otthagytam, később kiderült hogy meg is csalt, szóval szerintem ne játsz, lehet hogy nem csalnád meg, de rosszul érintené szerintem.
2015. jan. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tudod: a pasik játszani akarnak. A férfiak meg kapcsolatot szeretnének. Egy olyan nővel, aki őszinte, és aiben bízhatnak.

Namármost ha te kvázi az érzéseidről is hazudsz, akkor menten borul az alapfeltétel.

Én dobtam már emiatt csajt. Miért? Mert nekem olyan nő kell, akit teljes szívemből szerethetek, és aki teljes szívemből szeret. És nem olyan, aki azért szeret, mert "jól gürcölök érte". Ennyi.

2015. jan. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!