Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemüveg kérdésében, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemüveg kérdésében, miért van ilyen brutális mértékben jelen a kettős mérce?

Figyelt kérdés

Lásd: Ha egy csajnak van az "cuki" "szexi" meg minden. Ha meg egy csávónak akkor "micsoda lúzer", esetleg rögtön okoskodó, szabálymániás, idegesítő, "lúzer" meg mindenféle ilyen jelzők lesznek ráragasztva...


Miért ilyen éles a kettős mérce ebben a kérdésben?



2014. dec. 26. 18:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Kit zavar, egy pasin a szemüveg, most őszintén?

A barátomnak is van, semmi bajom vele.

2014. dec. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

#1


Hány évesek vagytok? 30-40 körül már nem szokták annak tartani de így húsz környékén elég komoly hátrányt okoz.


(kontaktlencsém meg nem lehet mert nem bírja a szemem)

2014. dec. 26. 18:13
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
szt ez nem agy van, egy fiú is festhet helyesen benne ha az arcszerkezetéhez jól áll... habár én magamon nem szeretem a szemüveget, így kontaklencsés vagyok és én sokkal jobban szeretem, mert a látásélmény 100-szor jobb, ill. így érzem, hogy szemüveg nélkül jobban feltudom venni a szemkontaktust, nem rejti el a szemeimet...
2014. dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Csak a hülyéknél negatívum a szemüveg.


Én is hordok napszemüveget, de csak akkor amikor esik a hó. Többen kérdeztek már rá miért, meg stb Hát azért mert ha leesik a friss hó és minden hirtelen fehér lesz attól elkezd fájni a szemem és a fejem brutális módon.

2014. dec. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

ha 23 éves elmúltál azt hiszem lehet műtéttel is..:)

előző voltam

2014. dec. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
87%
Pedig igaza van a kérdezőnek. Most, hogy így belegondolok, talán az lehet az oka, hogy a szemüveg nyílt bevallása annak, hogy az illetőnek gyenge a szeme. Evolúciós szempontból pedig minden, a hím részéről felmerülő gyengeség hátrányt jelent.
2014. dec. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

#3


"habár én magamon nem szeretem a szemüveget, így kontaklencsés vagyok"


Nem lep meg. Aki teheti átvált. Én is átváltanék mert kapásból kicsik a szemeim így meg még az sem látszik rémes, az arcmimikám emiatt szinte nem is létezik csak nagyon közelről távolról olyan mintha mindig ugyanolyan arckifejezésem lenne (aka Sztivön Szegál)

2014. dec. 26. 18:16
 8/33 anonim ***** válasza:
Nekem speciel semmi bajom nincs a szemüveggel. Aki pedig emiatt utasít el bárkit is, az nem elég érett egy kapcsolatra... Vagy bármi másra. :)
2014. dec. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

"Én is hordok napszemüveget"


Annak pont ellenkező hatása van mert az ugyebár "menő"...

2014. dec. 26. 18:16
 10/33 anonim ***** válasza:

Mert valaki jól választ az arcához szemüveget:


[link]


Valaki meg nem:


[link]

2014. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!