Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire szemétség egy 10 skálán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szemétség egy 10 skálán?

Figyelt kérdés
hazudni a barátnődnek arról hogy alszol csak hogy ne kelljen beszélgetni? Ha nem vagyunk együtt egész nap csak ír és ír és ír...
2014. dec. 6. 01:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

semennyire se.

ő a tapintatlan,hogy nem vágja le,hogy fáradt vagy.

2014. dec. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Eléggé.
2014. dec. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Hát egymáson lógni sem egészséges 24/7 szóval megtudlak érteni.
2014. dec. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Add meg a barátnőd címét, én beszélgetek vele szívesen :)
2014. dec. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy már nem tudunk miről beszélni már minden téma kiapad nap vége felé ,de attól még erőlteti...
2014. dec. 6. 01:38
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem szemétség. :)

Mi mondjuk 7 éve vagyunk együtt. (Én vagyok a nő) A kedves párom állandóan beszél, én meg szeretem a csendet. Nem zavarna annyira a dolog, ha nem kérdezne vissza, figyelek-e. :)

2014. dec. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

jah,hogy neten,azt hittem élőben.

férfiak nem csetelgetnek max az oltási fázisban.

ha megvan a buksza akkor meg már minek.

csetelgessen a barátnőivel én a férfia vagyok nem a pötsös barátnője.

2014. dec. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mivan?xd
2014. dec. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hazudni mindig gáz. Meg lehetne neki mondani, hogy szerelmem, szeretnék pihenni, fáradt vagyok. Én imádom az olyan lányokat, akiknek jó a beszélőkéjük, persze csak ha nem felszínes, idióta témákról fecseg. De aláírom, hogy néha sok tud lenni bárki, bármi. Mondani kell neki. Őszinteségre építs, ne hazugságra és kibúvókra, mert itt kezd elhalni egy kapcsolat.
2014. dec. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ismerem annyira és egyből az lenne hogy már nem is szeretem és hasonlók. Amivel jól felhúz és azt mondja hogy csak viccelt közben komolyan mondta. Én is szeretek beszélgetni ha van miről ,de a semmiről valahogy nem igazán..
2014. dec. 6. 01:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!