Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar most vagy mi lesz?

Figyelt kérdés

infok

3 eves kapcsolat

nagyon szeret.szeretet?

tobszor megakarta olni magat miatam

Sokszor oszevesztunk de max 2 napig birtuk egymas nelkul , en 21f 19l.Masfel honapja csinaltatot maganak tetkot a nevem kezdobetujevel. Most oszevesztunk es valami megvaltozot, akartam bekulni de mar nm akar. Nm tudja mit akar.Idot ker hogy atgondolja mi legyen. Edig meg sose volt ijen. Regeben sose sirtam neki hogy bekuljunk ki. De most nagyon , ez valtoztatot valamit hogy kimutatam ? 2 hete kiakart bekulni de mostmar idot ker. Hagyak neki idot? Ha hagyok viszajohet meg? Vagy ez csak kifogas es nm akarja megmondani orokre vege hogy nekem ne fajon anyira?


2014. dec. 27. 12:51
 1/2 anonim válasza:
Szerintem várj egy kicsit és ha már minden lenyugodott kicsit, utána nyugodtan próbáljátok meg átbeszélni a dolgokat, hidd el segíthet.Sok sikert ;)
2014. dec. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem biztos, hogy végleg szakítani akar, lehet, csak összezavarodott és kicsit több idő kell neki :) Legalábbis én inkább erre tippelnék
2014. dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!