Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Erőszakos" a párom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Erőszakos" a párom, mit tehetnék szerintetek?

Figyelt kérdés

29 éves férfi vagyok, két éve párkapcsolatban. Bécsben élünk, a barátnőm ott dolgozott mikor megismertem majd én is oda költöztem. A problémám az, hogy erőszakos velem. Rendszeresen olyan kirohanásai vannak amiket nem értek. Ha valami nem úgy van ahogy ő akarja, vagy kritizálni merek valamit akkor általában nekem esik. Elég "csúnyán" beszél velem, néha pedig fizikailag is próbál "bántani". Tudom, ez elég hülyén hangzik, de alapjáraton elég nyugodt ember vagyok, így inkább megoldani akarom ezeket a szituációkat mint tovább fokozni. Nem hisztizek, illetve ha jogos a kirohanása azért elnézést szoktam kérni. Nem, nem érzem magam papucsnak, igazából sok esetben az történik amit én szeretnék. Ha ezek az időszakok elmúlnak, akkor általában normalizálódik minden, tenyerén hordoz, szeret.


Ami a konkrét kérdést kiváltotta az nemrég történt, pár hete megbántott a viselkedésével aminél ahelyett, hogy elnézést kért volna, a végén megpofozott és megrúgott. Nekem ez rohadt sok volt, kiborultam rajta (gondolom jogosan). Itt elég hamar kapcsolt, egyből bocsánatot kért viszont ez bennem maradt, mint tüske. Majd pár napra rá újra kezdte ezeket a hisztiket... én kértem normálisan, hogy ne csinálja, legyen normális velem de nem igazán akarta ezt. Erre közöltem vele, hogy nem akarom ezt a kapcsolatot így. Azóta nem beszéltünk...


Igazából nem is az érdekel, hogy mit tegyek, mert azt tudom én is... Inkább az érdekelne, hogy miért ilyen valaki? Egy huszonéves embernek miért borul el így az agya? Vagy ez normális a nőknél és fogadjam el, hogy rendszeresen lesznek ilyen kirohanások? :) Tudom, részletesebben is leírhatnám az egészet, de a felszín ismeretéből is világos lehet mi a problémám.


2014. dec. 27. 13:33
 1/7 RRR ***** válasza:
100%

chip hibás

nem normális jelenség se a nőknél, se a férfiaknál


nála lesznek

2014. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem, ez nem normális egyik nemnél sem. én is könnyen felkapom a vizet és sajnos néha elég ocsmány dolgokat is mondok a barátomra, de messze nem vagyok ilyen idegbeteg, hogy fizikailag is nekiessek. szerintem valami gond lehet a fejében, elfojtott agresszió, stresszes életmód, nem tudja mivel levezetni a feszültséget és te vagy kéznél. vagy az is lehet, hogy elkényeztetett kis majom volt gyerekkorában és hozzászokott, hogy mindig mindent megkap, mindig neki van igaza. hány éves?
2014. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van köztünk valóban nagyon akaratos, hisztis, ellentmondást nem tűrő nő, de ez több, mint sok.

Ezzel gyakorlatilag megaláz téged. Megalázni a másikat pedig nem férhet bele semmilyen körülmények között. Legyen szó beszólogatásról, lenézésről, tettlegességről.

Pszichiáter?! Lehet ki kelllene beszélgetnie magából ezt...

2014. dec. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És mennyi ilyen eset van, vagy ennél durvább amit sosem fogunk megtudni... Mert ezt még annál is jobban elbagatelizáljá mint mikor a csávó veri a nőt. Mert akkor legalább a rendőrség tesz valamit. Itt meg csak jól kiröhögik a férfit hogy "höhöhöhöhöhöhö mekkora balek böff" és mehet haza Sodrófa Asszonysághoz


[link]

2014. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


25 éves amúgy. Érdekes, hogy egyikőtök sem írta, hogy hagyjam el. Lehet jobb is, mivel én sem szeretném elveszteni, mert így is sok jót kapok. Csak ezekkel a szélsőségekkel van problémám. Ugye jelenleg úgy állunk, hogy megmondtam neki, nem maradok mellette. Ott hagytam a kiskaput azzal, hogy nyomatékosítottam, ÍGY nem kell ez (ezt komolyan is gondolom) és kíváncsian várom, hogy felismeri-e, ez ellen tennie kell. Lehet szemétség tőlem, de nagyon sokszor, nagyon normálisan elmagyaráztam neki, hogy nagyon rossz ez. Szóval kíváncsian várom a fejleményeket...

2014. dec. 27. 14:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Le lehet pontozni de ez az én véleményem.

Én elhagynám a helyedben. Nem valószínű hogy meg fog változni (huzamosabb ideig) ha eddig nem tette.

Amúgy pedig vannak ilyen emberek. Van olyan ember aki a verést igényli és van aki a cirkuszt.

Az ilyeneknek nem jó ha nyugi van és minden jó. Igénylik azt hogy ordibálás legyen ha pedig ez megtörténik még jobban örülnek mert akkor tovább tudnak ordibálni. Utána pedig ha ordibálsz vele akkor meg elmondja hogy milyen szar alak vagy.

Ez személyes tapasztalat.

18/F

2014. dec. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vannak az embernek kirohanásai,na de nem ilyen formába.Nem könnyű de higgadtan is meglehet beszélni a dolgokat,ha megnyugszik az ember.

Megüt,megrúg? Nagyon sok türelmed van kérdező.Nőként mondom én nem maradnék egy ilyen kapcsolatban,mert nem úgy hangzik mint aki tiszteli a másikat.Ott van az a tüske amit vagy kitudsz húzni vagy nem.

A lánynak önbizalomhiánya vagy meg önértékelési problémája,azért kapja fel mindenért a vizet és nehezen viseli a kritikát (tudom mert én is ilyen voltam) ,de akkor se normális hogy üti a párját. Én lehet hogy adnék neki még egy ultimátumot ha még egyszer megüt megrúg akkor vége a kapcsolatnak.

2015. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!