Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fontos neki az évforduló?

Figyelt kérdés

Barátommal 2 éve vagyunk együtt ebből majdnem 1,5 éve együtt lakunk. Pont Karácsonykor van az évfordulónk ezért megbeszéltük,hogy nem lesz külön ajándék mind a kettőre. Ezzel nincs is semmi baj. De még arra sem volt képes,hogy egy szál virágot hozzon,pedig volt rá lehetősége ma is. Ennyire nem fontos neki az évforduló,én betegen nekiálltam főzni a kedvencét....


21/L



2014. dec. 27. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
el van kényelmesedve mert már úgy gondolja nem kell semmit tennie a dologért. csak rajtad áll hogyan kezeled ezt.
2014. dec. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztosan megszeretget majd, hálás lesz a vacsiért, biztos észbe kap majd, hogy te is szeretnél valamit, amivel kimutatja, hogy örül.

Illetve drukkolok ezért.

2014. dec. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nála a semmi, az tényleg semmit jelent. :D

De nem értem min vagy kiakadva, amikor előre megbeszéltétek, hogy nem lesz külön ajándék az évforduló miatt.

2014. dec. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"megbeszéltük,hogy nem lesz külön ajándék mind a kettőre."


Karácsonyra kaptál valamit? Vagy arra sem? Mert ha nem, akkor egy kicsit jogosan eshet rosszul, bár nem írod, te mit adtál neki. Megfőzted a kedvencét - együtt éltek, kaja kellett, a kedvencét gondolom nem évente egyszer eszitek, és attól, hogy beteg vagy még nem vagy életképtelen. Ez felesleges mártír rinyának tűnik csak. Megbeszéltétek, hogy nincs ajándék, akkor nincs ajándék. Nyilván az, hogy főzöl mindennapos, egyértelmű, hogy nem fogja ajándékként felfogni. Majd boldog évfordulót kíván utána, aztán szexeltek és lefekszetek aludni. Nekem nőként is nagyjából ennyit jelent az évforduló.

2014. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!