Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom. Nagyon nagyon fontos barátom.. És nem akartam, sőt volt mikor kerültem az olyan kérdéseket amivel közelebb kerülhetek hozzá. Mégis valamit elrontottam és beleszerettem. Ez még nem lenne gáz. A bibi itt az, hogy... Ő is igy érez irántam, de nem akarom feladni a barátságunkat egy szerelemért... Mégis arra felé húz a szivem... Megszerettem pedig én nem akartam.. Mit tegyek...?
2014. dec. 27. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyél bablevest. Jó nagy tányérral
2014. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
menj el szívműtétre.
2014. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kérlek már! Trollkadj ismeretleken, én nekem ez k_rvára fáj még akkor is ha nem hiszed.
2014. dec. 27. 17:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a cipőben járok,és nem egyszerű. Ha gondolod majd írj privit és kivesézzük a dolgot. Bár szerintem szinte nem is létezik jó döntés ebben az esetben.
2014. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vele kellene beszélned erről. A GYIKen még senki nem váltotta meg a világot. Főleg hogy tanácsot adni nem lehet úgy, hogy nem ismerünk titeket
2014. dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd! A barátságnak mint olyannak, ezzel már úgy is lőttek! Én amondó vagyok, hogy a szerelem egyben barátság is, ezért kár lenne szakítani vele. Viszont ha most mindketten visszakoztok ilyen hülyeség miatt, pontosan emiatt fogjátok tönkre tenni. Ha két ember szereti egymást, azzal nincs semmi gond. Ami eddig megvolt, az a szerelemben is meglesz, csak még több is.
2014. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!