Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem miért nem lehet soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem lehet soha egy fiúm sem? Miért nem érdeklek igazán senkit?

Figyelt kérdés
Nem tudom az okát de velem hamar szakítottak 1-2 hónap után. Vagy ha nem velem szakítottak akkor én szakítottam pont azért mert elhanyagoltak. Nem tudom miért nem lehet engem is szeretni. Tőlem sokkal csúnyább és bunkóbb lányoknak is van már komoly kapcsolatuk. Nem vagyok egy társasági ember, csendesebb típus vagyok, aki nem szeret bulizni járni. L/22
2014. dec. 27. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Megadod a számod? :O
2014. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csapj bele,sorstársak vagyunk!:DD
2014. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mert rendes lány vagy és nem egy olcsó szajha... a fiúknak mindig az kell sajnos...:(( ezért mi háttérbe szorulunk:((
2014. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok csak fiú.Szívesen ismerkednék veled.
2014. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy bunko pasiaid voltak, akikcsak
2014. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem a hozzád illő (pl. nagydumás, menő stb.) srácokat válogattad ki, mert ők "izgalmasabbak"? Vagy veled esetleg nehezebb zöld ágra vergődni, mint másokkal, akiket nem kell noszogatni, hogy menjenek társaságba, viselkedjenek nőiesebben, flörtöljenek és hasonlók.
2014. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Így nehéz megmondani(lehetetlen).Lehet,hogy tényleg veled van a bibi.Akkor viszont hiába vagy bármilyen szép,menekülünk.
2014. dec. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezdjük azzal h hol élsz ?
2014. dec. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!