Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ez egyértelmű NEM-et...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez egyértelmű NEM-et jelent, ugye? De miért nem lehet akkor megmondani?

Figyelt kérdés

Régóta kerülgettük egymást, nyomult rám ezerrel, de valamiért mégsem lépett soha egyértelműen, de igaz, én is bizonytalanságban tartottam őt, és csak a másikról akartunk mindig megbizonyosodni, magunkat nem akartuk kiadni.


Nagy nehezen én elmondtam, hogy tetszik nekem, mire mondta, hogy ő is így érez, de most nem akar belemenni egy kapcsolatba, több okból. Ezek után volt pár beszélgetés még, meg szenvedés, időhúzás, mire megírtam neki, hogy döntse el, akar e vagy nem, és ha én vagyok ilyen egyenes, hogy meg merem kérdezni, ő is írja meg, azt is, ha nem. És nem válaszolt semmit. Miért ilyen gyáva nemet mondani?


2014. dec. 27. 22:58
 1/7 A kérdező kommentje:
23 és 26 évesek vagyunk amúgy.
2014. dec. 27. 22:59
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt sose értettem fiú létemre, hogy megnézi mit irtam, de nem válaszol...ez idegtépő, és nem tudom mire jo.
2014. dec. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi van ha nem volt még ideje válaszolni vagy még gondolkodik rajta? Mikor írtad, illetve hol? Ha fb-n akkor látta már egyáltalán?
2014. dec. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
SMS, és kb 1 hete, szóval nyilván nem fog válaszolni.
2014. dec. 27. 23:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy pötsch.
2014. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
17-18 eves korosztalyban is detto ez a helyzet nyugi :D
2014. dec. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

ő dugni akart néhányat,te meg kapcsolatot.

elég rendesen félre is értetted ezek szerint,őt meg nem izgatja annyira,hogy magyarázkodjon.

mert abban benne lett volna,hogy felmentek hozzá,piáztok kicsit aztán móka.

de randizgatni heteket,elmenni ide oda már nincsen kedve/ideje veled.

mondjuk annyiból tényleg balfarok,hogy belemehetett volna az úgymond kapcsolatba pár napra 1 hétre,kiéli magát rajtad,aztán kitalál valamit,hogy miért nem folytatja.

2014. dec. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!