Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért féltékeny a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékeny a barátom?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve vagyunk együtt. Nyáron az unokatestvérem megjegyzést tett az új fiú osztálytásamra (Pontosabban azt mondta hogy: Ö jobban illik hozzád, miért nem hagyod el?) Azóta féltékeny erre a fiúra, lassan már betegesen és e miatt sokat veszekszünk. Mit kéne tennem?

2014. dec. 28. 00:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elég taplógomba az unokatesód.
2014. dec. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert az unokatesód egy tapintatlan paraszt.
2014. dec. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Erre én is rájöttem :D De mit kéne tennem, hogy észhez térítsem? Mert az unokatesóm ditekt csinálta ezt, mivel az ő párkapcsolata befuccsolt és keresztbe akart tenni nekem..
2014. dec. 28. 00:36
 4/15 anonim ***** válasza:
Azért mert az unokatesód egy f**ztorlasz! (3 a magyar igazság)
2014. dec. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tanácsot tudnátok adni? Vagy hogy hogyan beszéljem meg ezt vele, mert lassan 5hónapja sikertelen...
2014. dec. 28. 00:39
 6/15 anonim ***** válasza:
Legyél azzal, akit szeretsz, azt kész, nem követelheti, hogy szakíts a mostani pároddal, azért, mert ő akar vele lenni. Különben is, honnan veszi, hogy neki ő bejönne? És mi a tököt követelőzik? Ki ő? Valami istenség?? Vagy várjál, nem is az uncsid a féltékeny, hanem a barátod? Mert akkor nem egészen értem..:S
2014. dec. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A barátom féltékeny az osztálytársamra az uncsim beszólása miatt
2014. dec. 28. 00:41
 8/15 anonim ***** válasza:
Jaaaa...Hát nyugtasd meg a barátod, mutasd ki neki, hogy mennyire szereted, és fontos ő neked, lehet, hogy nem érzi eléggé
2014. dec. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Már mindennel próbálkoztam, de nem adom fel.. Meg egyszer úgyis rá kell jönnie, hogy hülyeség féltékenynek lennie. :)
2014. dec. 28. 00:50
 10/15 Költőnő? ***** válasza:
Hát mondjuk úgy, h megmagyarázod neki, h ez csak az unokatesód véleménye, nem a tied. S h azért vagy vele, mert vele akarsz lenni, s ha nem akarnál ; nem lennél.
2014. dec. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!