Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok megbocsátani, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok megbocsátani, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Összeköltöztem a barátommal, aki emiatt szerintem úgy gondolja, megszerzett. Szexuális téren elhanyagolt, sokkal ritkábban csináltuk, akkor is nagyon lapos volt. Pedig nem telepszek rá, sok programot csinálunk külön is. Új ruhákat, szexi fehérneműket is vettem, de semmi. Feltűnt például, hogy nem tud flörtölni. Olyan mintha nem érdekelném. Felhoztam neki a témát, hogy megbeszéljük. Hiszen 22 éves egyetemisták vagyunk,a szüleink pénzéből élünk, és most a suli is könnyű. Mi lesz később? A beszélgetés után változtatott szerencsére a hozzáállásán, de én mégis el vagyok keseredve. Rájöttem, hogy talán nem tudom megbocsátani és talán nem is lehet, mert ennek a dolognak természetesen kellett volna jönnie...

2014. dec. 28. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez egy tipikus nemek közötti félreértés forrása, amikor a nő "elvárja" hogy természetesen jöjjön valami.

Az tény, hogy a barátod tuskó, de van szád, beszélj vele, nagyok vagytok már.

Mondd, hogy ez még mindig sz*r így neked. És utána jöhet a többi.

2014. dec. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezt a természetesen jön dolgot ki is verheted a buksidból,mert butaság.

szóltál,leesett neki,változtatott.

ez így működik.

2014. dec. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pedig egy kapcsolathoz sok türelem és rengeteg megbocsájtás szükséges
2014. dec. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem emiatt ne szakíts rögtön,adj még egy esélyt neki..:)
2014. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem a problémádat kérdező. Mit nem tudsz megbocsájtani?


Szerintem nagyon jó helyzetben vagytok. Van hol laknotok, egyetemre jártok, ott vagytok egymásnak, el vagytok látva anyagilag is, a sulitok is könnyű.


Érezted, hogy elhanyagol, majd szóltál neki és változtatott. Mégis szakítani akarsz?

2014. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

pedig egyszerű az oka.

a kérdező enyhén szólva miss pitsa.

2014. dec. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!