Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiábrándító szerintetek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándító szerintetek ha egy lány hagymát eszik?

Figyelt kérdés
Engem zavar ha azt eszek és ezért nem is szoktam amikor a párommal találkozom, meg ő is mondta h zavarja. Nem is ettem most sem, meg eddig soha amióta együtt vagyunk, hanem tagnap főztem, és pucoltam fokhagymát is és vöröshagymát is. És a fokhagymát nagyon bevette a kezem, szbályosan bűzlött, hiába mostam, de mindig így beveszi. De ok, az úgy nem is érzik, hanem amikor este lefeküdtünk aludni, megkérdezte hogy te fokhagymát ettél? Nekem olyan kínos volt, és mondtam h nem, csak a kezem. Erre ő h erős szaga van. És aztán még egyszer felhozta, igaz viccesen, de nekem akkor kínos volt, mert én is éreztem h szabályosan bűzlök, de csak a kezem. Mondtam neki h azt érezted volna már ha azt ettem volna, nem? Nem értem, csókolóztunk is, szóval éreznie kellett volna h nem ettem. Kiábrándító szerintetek különben ha valaki épp azt is eszik?
2014. dec. 28. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha szeretsz valamit, akkor (ha én lennék a pasid) nem mondanám hogy ezt ne edd, vagy azt. A dohányosokkal macerásabb, de ez kaja, kicsit más dolog.

Én meg szeretem az olajos hal konzerveket, mint a hering és a hasonlók. Igaz hogy épp nincs csajom, de ha van, akkor se mondja már meg, mit szabad ennem, és mit nem. amúgy azt hallottam, hogy a hagyma egészséges. Hát nem tudom, én nem szeretem, de ha te igen, ne engedd senkinek, hogy szabályozza a fogyasztásod.

2014. dec. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nem, de én - sajnos - szeretem a hagyma illatát amennyibben az valóban hagymától származik és nem egy ember izzadtságszaga okozza.


De mi elég hagyma-evő család vagyunk és voltunk gyerekkoromban is, minden ételbe szint van hagyma (kivéve persze ami édesség vagy ilyenek)... A ok evés következménye: Az elmúlt 10 évben mindössze 2 alkalommal voltam "beteg" ebből az egyik egy hamenéses jávrány a másik egy kisebb megfázás még 2005-ben.

2014. dec. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A hagyma az egyik alapja szinte majdnem minden ételnek, magától nem vágódik össze, sajnos némelyiknek igen erős szaga van. Használj esetleg fehér gumikesztyűt és akkor nem lesz olyan illatú a kezed. Nyilván randi előtt, vagy ha olyan helyzetben vagyunk nem fokhagyma lesz a fő fogás, hogy bűzölögjön a szánk.
2014. dec. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiábrándító ha nem, én imádom a hagymát. Barátom különben nem bánja, pedig ő annyira nincs oda érte. Többnyire akkor eszek, amikor nincs itthon, de ha mégis, akkor se kezd el hisztizni. Ő meg kávéfüggő, másodszájból az se mindig kellemes, és ha véletlen megérzem, akkor sincs semmi, fogat mosunk és csókolom.


23L

2014. dec. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én utálom a hagymát, szóval az
2014. dec. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hagymát hagymával...

Istenem, micsoda problémáik vannak itt egyeseknek:)

Egyébként meg egyél nyugodtan, nagyon egészséges, csupa vitamin, csak utána mindig moss fogat!

2014. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Igen kiábrándító.

Pár napja a debreceni Burger kingbe két gyönyörű lány eléggé hagymás hamburgert evett. És az a szag........fuuuuhh. Egyből "csúnyának" látszottak.


De akit nem zavar ........

2016. ápr. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!