Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellentétek között kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellentétek között kapcsolat működhet?

Figyelt kérdés

Én színésznőnek készülök, a pasi pedig sportoló. Ő egész nap meccseket néz, meg Transformers-t, meg kajál a mekiben. Én a művész filmeket szeretem, olvasni, járni a természetet.

A pasi nem mondható műveltnek, sőt... Eléggé gyerekes, még is megtetszett, ő is rám hajtott. De félek, hogy nem kellenék neki hosszabb távra, mert nem vagyok olyan "belevaló" cicababa, hogy nem lennének közös témáink.



2014. dec. 28. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat működhet ellentétek között, de hosszabb távon biztos nem jönnétek ki jól. Nincs közös témátok, már ez alapjában véve negatívum.
2014. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy? Valahogy kisugárzásra szeretem a színésznőket, és én is a műveltebb kategóriát képviselem :) (22f)
2014. dec. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
19
2014. dec. 28. 14:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt már olyan kapcsolatom ahol totál ellentétesek voltunk. Nem működött és már fél év után gyilkoltuk egymást. Én műveltebb, kicsit szélesebb tájékozottságú vagyok, nem járok bulizni, viszont szeretem a természetet és a túrákat.


Nos a párom pont ellenkezője volt, igazi proli pi csa, buli-buli hátán minden héten kétszer benyomva jött haza... Hát, nem működött ráadásul együtt szinte semmit sem csináltunk. Csak néha sikerült rávennem, hogy eljöjjön velem valahova. Aztán a közös téma hiányáról még nem is beszéltem.

2014. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hosszú távon nem jó,ha nincs meg a közös életszemlélet,érdeklődési kör.
2014. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bármi működhet. Nincs köze ahhoz, hogy mit szerettek. El kell fogadni a másikat és neki is téged.. ennyi.
2014. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én már elfogadtam, csak pont attól félek, hogy ő nem fog.
2014. dec. 28. 14:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért sztem csak lehet érezni, h jól érzed-e magad vele, jól el tudtok-e beszélni vmi dologról, meg ilyenek, amúgy meg mindketten megismerhetitek a másik "szakmáját", szóval még jó is lehet.
2014. dec. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
valószínű
2014. dec. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon szubjektív vélemény, tulajdonképpen bármi meglehet, de én így gondolom.

Ha a személyiségjegyek eltérőek, attól még működhet egy kapcsolat, ha kellő türelemmel és nyitottsággal állunk a dolgokhoz, és persze, ha készek vagyunk tanulni a másiktól. (Pl: egy nyugisabb ember segíthet lehiggadni az idegesebbnek, egy kötöttebb fazon életébe is változatosságot hozhat egy spontán figura.) De a közös érdeklődés már más tészta. Nyilván nincs olyan, hogy két ember érdeklődése abszolút egyezik, és ilyen szempontból is csak tágíthat a világnézeten az eltérő hobbi, de van egy határ. Gondolj bele, mit csinálnátok együtt? Miről beszélgetnétek? Nem lehet folyton egymás szemébe bámulni szerelmesen, hol vannak az élmények, a kalandok?

2015. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!