Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Esélytelen hogy valaha is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen hogy valaha is lesz fiúm?

Figyelt kérdés
Sajnos egy balesetben meg égett a testem. Már régen volt és viszonylag sokat javult de még mindig látszik.Minden fiú undorodna tőle?Senkivel nem merek emiatt kapcsolatot kezdeni.Hogy nézne ki ha szexelni akarnánk és meglátná.Biztos ott hagyna :/ Strandon se merek levetkőzni.20l
2014. nov. 9. 18:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen zavarna, de ha érintésre érzékeny, akkor nagyon óvatosnak kéne lennem, és körülményes lehet.
2014. nov. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
ne keseredj el, ha valaki beléd szeret, akkor szeretni fog azzal együtt. aki meg amiatt elhagy, az meg sem érdemel.
2014. nov. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Attol fugg hogy felszines e a fiu . Ha nem akkor nem fogja banni mert tiszta szivebol szeret . Csak nagyon keves srac ilyen

De ne keseredj el

2014. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna.
2014. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
67%
Én beléd lennék szerelmes nem a testedbe :)
2014. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ezt mindenki könnyen kijelenti h nem zavarná.


Őszintén szólván ehhez látni kéne.

2014. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Igen, ehhez látni kéne. De alapvetően nem kizáró ok, az összhatás (nem csak külsőre) lehet nyálcsorgatóan vonzó így is :)


23/F

2014. nov. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Valami kép jól jönne, hogy láthassuk a dolgokat.


Amúgy sztem egyáltalán nem esélytelen.

2014. nov. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha a belsőd szimpatikus lenne, engem a legkisebb mértékben sem zavarna! ;)

19/F

2014. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ha emiatt zárkózott, emberkerülő, depressziós lettél, akkor nagyjából igen, esélytelen. Egyéb esetekben nem tudom megmondani így látatlanban.
2014. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!