Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag vagy szegény?

Figyelt kérdés

Lányok!


Adott két pasi:


1. milliomos, bárhova eltud vinni titeket, jól néz ki, mindent megvesz amit akarsz, de mégsem az igazi, nyálas, féltékeny, sértődős.


2. átlagos, nincs pénze mindenre, megnézi mire költ, jól néz ki, mindenben megfelel, tökéletes, viszont szeret eljárni a barátaival szórakozni, és olyankor egyedül hagy.


Ha választani kéne melyiket választanátok?


Egyik pasi sem vagyok, és a csaj sem akinek választania kell közülük, csak pusztán kíváncsi vagyok. Jöhet sok válasz!


2010. febr. 3. 21:52
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Tudjuk hogy a kettes vagy! Arról nem tehetünk hogy nincs pénzed, és ebből fakad az önértékelési zavarod, de nem csak ez a kettő pasitípus létezik.


Az ideális pasi: Normálisan élő, hűséges, és nem hagyja egyedül a nőt.


Nem tudom, hogy miért akarsz úgy párkapcsolatot, hogy egyedül hagyod a nődet, de normálisabb lenne, ha magaddal vinnéd. Ha meg nem, akkor beszéljétek meg a kimenős napot, és akkor mindeketten máshova...

2010. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

13:34

A nők anyagiasak valamennyire. Ha nem lennének azok, akkor az összes felelőtlen agyú pasival összeke*félnének és az összes gyerek menne az árvaházba.


A nőknek kell az anyagi biztonság. Az más tészta, ha valaki nem szerelmes az illetőbe, de ha választanak, akkor inkább olyat, akinek van munkahelye, egzisztenciája (nem milliomos) és családcentrikus. Főleg ha gyereket is akar!

2010. febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Egyszer én is randiztam egy csajjal, aki rákérdezett, hogy van-e lakásom, autóm és h mennyit keresek. A hölgyet egyből a k..va kategóriába soroltam. Inkább olyan lányt keress, akinek úgy tetszel, ahogy vagy.
2010. febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

13:44 hát igen, az ilyen hülyéket csak az ilyen nők vonzzák....


Amúgy gazdag vagy v. szegény?

2010. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

13:44

Egzisztencia. A hátamon feláll a szőr ennek a divatos szónak a hallatán. Már mindenhol ezt hallani. Ennyire elkurvult ez a világ? Az egyéniségre, a belső értékekre kellene koncentrálni, mert hosszú távon egy pályakezdő nincstelen is sokkal nagyobb biztonságat adhat, mint egy tehetősebb.

2010. febr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
egyértelmű, hogy a 2. ha igazán szeretni fogjátok egymást nyugi sokat lesztek együtt
2010. febr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, egyik sem vagyok. De még egyszer köszönöm! érdekesek voltak!:)
2010. febr. 9. 15:08
 38/38 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés az iskolában még kap létjogosultságot, utánna a "tökéletesek" úgyis megtalálják az anyagi szerencséjüket. (szerintem)
2011. febr. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!