Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú, és szeretem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, és szeretem, de a hangja. Szinte taszít. (? )

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Fogadjam el így?
2014. dec. 28. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
vágd ki a nyelvét
2014. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
A hangján nem tudsz változtatni,majd egy idő után megszokod:D
2014. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Milyen hangja van? Nyivákolós? :D


Amúgy ha tényleg szereted, akkor így is szeretned kell. ;) L

2014. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Fogadjam el így"?


Döntsd el, kell vagy nem. Ha szereted akkor nincs olyan dolog amit el kéne fogadnod. Inkább arról van szó h szeretetre vágysz és végre vkitől megkaphatnád, de nem tetszik a hangja. Most a magam helyébe belemennék, sztem tedd te is ezt. Később pedig alakulnak majd a dolgok.


Sok Sikert! :)))

2014. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. dec. 28. 23:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Minek dilemmázni ezen:) Majd csak találsz jobban, nem?:) Én nem járnék olyan fiúval, aki akármiért is taszít, minek? Legutóbb nekem is volt egy barátom, akinek elég nagyképű hangja volt, és picit zavaró volt, aztán idő után egyre zavaróbbá vált. Amikor szakítottunk, nem bántam meg, sok ember él a világon.

Kérdés, hogy miért szereted? Ellehet fogadni egy ember hibáit, ha megéri. :)

2014. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!