Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Mármint velem...?! Eddig tényleg bunkókat fogtam ki, vagy velem lehet gond? Ha szólok a fiúnak, hogy bunkó, akkor az baj, megsértődik. Ha szólok neki, hogy ne mást nézegessen, az is baj. Nem járok bulizni, nem nézegetem a férfiakat, hogyan néznek ki. Az sem érdekel mennyi pénze van. Nem vagyok fent azon a bizonyos közösségi oldalon (ahol mindenki fotózza magát, mert megerősítésre van szükségük)..

Szeretnék családot, minden otthoni munkát megcsinálok, nincs ellenemre.

Csak hát..nem nagyon járok el sehová, meg az olyan pasikat sem szeretem. Meg azt sem szeretem a pasikban, ha mutogatják magukat, beképzeltek.

Szóval jobban harapnak az olyan lányokra, akik pont ellenkezőképp viselkednek.



2014. dec. 29. 10:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az, hogy sok gyökérnek mondasz igent, ezzel megadva számukra az esélyt... Pedig nem kéne.
2014. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!