Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kiigazodni sem magamon, sem rajta, mit jelenthetnek ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

Van egy srác, korábban együtt voltam vele, mióta megláttuk egymást, azóta "rajongunk" egymásért. Viszont mindig szét váltak az útjaink, de aztán újra-és újra egymásra találtunk. Mindketten hibáztunk, valamelyikünk kisebbet, valamelyikünk pedig nagyobbat. Éreztem, hogy szeret, viszont ő megmondta nekem, hogy nem érzi úgy, hogy megtudná állni a helyét egy kapcsolatban, MÉG. De később szeretné. Viszont akárhányszor találkozunk, mindig megöleljük egymást, és szinte kiugrunk a bőrünkből, hogy láthatjuk egymást. Mindig összekeveredünk, érzem, hogy még mindig ugyanúgy szeret, csak nem akar belemenni a kapcsolatba. Viszont akárhányszor találkozunk, iszonyat féltékeny lesz, és bárki aki a közelembe jön, megölné. Félt, és nem szereti ha rossz társaságban vagyok, mindenkinek a lelkére köti, hogy figyeljenek és vigyázzanak rám.

Sajnos nem tudok kiigazodni rajta, lehetetlen megfejteni, hogy érez-e valamit, és tényleg még komolytalannak gondolja magát egy kapcsolathoz, vagy mi lehet.



2014. dec. 29. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyáva alak.
2014. dec. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

Hány évesek vagytok? Én egy nagyon hasonló szituban vagyok, ha gondolod privátban megbeszélhetjük, hátha tudok segíteni.


18/f

2014. dec. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

16.

Oké. :)

2014. dec. 29. 12:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg szeret akkor nincs olyan opció , hogy " nem jövök veled össze , mert nem akarok kapcsolatot " :) ez butaság :) szóval ha egy jó pár hónapon belül nem változik a helyzet akkor sajnos nagy valószínűséggel nem úgy szeret .
2014. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes lenne,akkor veled volna.Hogy emberként kedvel,vagy testileg vonzódik hozzád,az egy dolog,de az még nem szerelem,és ezt ő is érzi.Jobb ez így,elhiheted!
2015. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Szokásos. Fogadok hogy mikor találkoztok, csak szex :) vagy legalábbis ez a fő dolog. Ő vette el a szüzességed? :D Szerintem itt az történik hogy ő kihasználja azt hogy rajongsz érte :D minden csitrivel elszokták ezt játszani...
2015. jan. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Leszögezném, hogy nem feküdtünk le.
2015. jan. 2. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!