Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret, de nem szerelmes. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, de nem szerelmes. Van így értelme?

Figyelt kérdés
Huszonévesek vagyunk. Barátom azt mondja, majdnem egy év után is, hogy csak szeret, de nem szerelmes. Jól elvagyunk amúgy, de értelmét így már egyre kevésbé látom. Ti szakítanátok?
2014. dec. 29. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az most mindegy, hogy mi mit csinálnánk. Azt mondod, hogy így nem látod értelmét. Megválaszoltad a saját kérdésed. Te szakítanál vele, csak vársz innen egy kis megerősítést.
2014. dec. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Linó03 ***** válasza:
Ha én szerelmes lennék belé, akkor képtelen lennék szakítani.
2014. dec. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Linó03 ***** válasza:
100%
De az elsőnek igaza van.
2014. dec. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló volt a helyzet nálam is..Szerintem nincs értelme..Legalább is én nem tudtam vele lenni.Soha nem mondja azt neked,hogy szeretlek..Mint ember szeret.


Ha jön egy lány,akibe belefog szeretni,szerintem dobni fog.

2014. dec. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megadtad a választ a kérdésedre. Szakítanod kell vele
2014. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!