Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segítene kiigazodni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene kiigazodni a pasin, mert én nem értem?

Figyelt kérdés

Szóval ez a srác néz. De rezzenéstelenül,és inkább olyan szúrósan. Mosolyogni kb kétszer mosolygott,egyszer mikor meglepődtem,hogy felbukkant és ez gondolom látszott,máskor meg,mikor épp próbáltam lerázni egy valakit aki tapogatni akart...Illetve egyszer jól kiröhögött mikor szerelcsétlenkedtem.:/ ( igen,sajnos hajlamos vagyok rá, mostanában egyre sűrűbben:( ) Köszönőviszonyban vagyunk egyébként,volt,hogy odajött,de beszélgetni nem nagyon tudtunk. És van,hogy ha megjelenek rólam kezd beszélni azzal,akivel éppen van,látom,mert néznek. De olyan furán figyel,és ezt nem tudom hova tenni.Ezt a 'szúrósságot'.Ha távolabb vagyok,akkor le se veszi a szemét,ha közelebb, elnéz más felé. Amikor közvetlen mellette voltam abszolút nem nézett rám,és kiöntötte a sörét,aztán elviharzott.


Most ez mi?

17L Ő 19F


2014. dec. 29. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő Edward Cullen.
2014. dec. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D
2014. dec. 29. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
mosolyogj rá sokszor :) aztán majd egyszer metörik a jég, összeszedi magát
2014. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha beleképzelem magam a helyzetedbe úgy érezném magam, hogy én vagyok a vicc tárgya. Biztosan levette már (ha nem mondtad neki), hogy tetszik neked, így, hogy beszélnek rólad és néz megesik. És nem tetszel neki.

De ez csak az én véleményem. 20l

Aztán lehet pont nem így van. :D

2014. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, nekem az tűnt fel,hogy néznek. Mármint akkor figyeltem fel erre,rá,előtte nem.
2014. dec. 29. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!