Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon gáz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, hogy minden este leiszom magam mert fáj, hogy nem lehet az enyém?

Figyelt kérdés
Egy lányról van szó aki elérhetetlen, de nagyon szeretem ezért inkább hülyére iszom magam és úgy sírok. :S Gyenge vagyok és lúzer. Lehet ennél rosszabb egy ember élete, de most komolyan?
2014. dec. 29. 21:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
na aztán mért nem lehet a tiéd?
2014. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a gáz, hogy leiszod magad, hanem az, hogy nem érdemli meg a szenvedésedet, a nyomorodat. Ő megcsinálja magával ugyan ezt? Ha nem, neked miért kellene? Megértem, hogy nehéz, de egyik ember sem érdemli meg a másik nyomorát. Ha gondolod írj üzit, én szívesen segítek ebben:)
2014. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 aladar12 ***** válasza:
100%
buta vagy. rossz kedvel nem iszunk, mert nem tudjuk értékelni az alkohol valódi zamatát. a csajt meg ha nem érheted el, sz@rd le.
2014. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja, eléggé gáz..Ilyen dolgokba nem kell belebetegedni, sok sok lány van még.. :D menj el mondjuk bulizni, és meglátod majd ;)

Szóval, élvezd az életedet, és ne ragadj le egy nőnél..egy életed van, azt élvezd ki:)

2014. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem a legbölcsebb dolog, amit csinálsz.
2014. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ki az?:)

Amúgy nem gáz, csak felesleges.

2014. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

az nem baj ha leiszod magad néha, csak ne minden este. ne seg g részegre és ne egy h ulye pics a miatt


gondolkozz kinek kellene egy érzelmileg gyenge ember, sztem te ennél sokkal erősebb vagy :)

2014. dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
üdv a klubban, én másfél hónapja csinálom ezt szintén egy csaj miatt, már nagyon unom de józanul nem megy ha találtál megoldást szólj nekem is :d
2014. dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 TallandThin Boy ***** válasza:
74%
Igen, lehet ennél rosszabb egy ember élete. Például, ha nincs fedél a feje felett és az utcán kell csövezzen. Amíg van pénzed minden nap leinni magad, addig nem tudlak sajnálni.
2014. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én tudom milyen jópár éve átéltem ezt, nekem nem jött külső segítség magam győztem le a piát és a félelmeim, de kellett hozzá egy olyan berúgás egy olyan másnap hogy megutáljam a piát, végülis engem a sport húzott ki ebből, bár a csajoknál azóta sincs nagy sikerem, de már átértékeltem a dolgokat
2014. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!