Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az (ezen az oldalon)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az (ezen az oldalon), hogy ha egy nő írja, hogy szexkapcsolatból kapcsolatot szeretne akkor lehurrogjátok és elkülditek a búsfenébe, de ha egy pasi írja akkor őt biztatjátok és tippeket adtok neki?!

Figyelt kérdés

Feltettem egy kérdést nőként, hogy szeretnék többet egy bizonyos sráctól;

Egyéjszakásnak indult, majd találkoztunk még többször, sokat beszélgettünk filmeztünk... A kommentek szinte egytől egyik ellenségesek voltak: lelotyóztak, "semmi esélyed, csak egy luk vagy", "ne is próbálkozz, úgy is pofára esel" "szexkapcsolatból ugyse lesz soha kapcsolat" stb stb.


Majd ugyanezt a kérdést férfiként is feltettem. Az összes válasz pozitív és biztató volt: "hajrá, már most úgy tűnik, hogy ez több mint szexkapcsolat" "hívd el randizni" "irigyellek,sok sikert!"


Teljesen ugyanaz volt a kérdés, annyi különbséggel, hogy az egyiket mint nő, a másikat mint férfi írtam.


Jól érzem, hogy nőutálat és kettős mérce uralkodik? Miért vagytok ilyenek?


2014. jan. 21. 15:59
1 2 3
 1/25 Költőnő? ***** válasza:
tudtam, h ugyanaz :)
2014. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
39%
nőként mondom: nem nőutálat. ezeknek a "szexbarátságoknak" a vége mindig az, hogy a nő elkezd kötődni. a legtöbb férfi meg képes különválasztani a szexet az érzelmektől, a legtöbb nő meg nem. ennyire egyszerű.
2014. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Mármint, hogy a két kérdést ugyanaz a személy tette fel? Igen... És szerinted a mostani kérdésemre mi lehet a magyarázat?
2014. jan. 21. 16:04
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes, én nem hurrogom le. Főleg, mert férfiként most örülnék ilyen kapcsolatnak, így eléggé képmutatás lenne.
2014. jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nőként mondom, hogy ez sztereotípia. Nekem is volt már 1-2 szexkapcsolatom ahol a srác akart többet, nem én.
2014. jan. 21. 16:05
 6/25 Költőnő? ***** válasza:
nos... sztem a stílus sokat számít. Elég ellenséges voltál az eredeti kérdésnél
2014. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Mert még mindig begyöpösödött az emberek 90%-a. Plusz fruszttáltak, nincsenek megelégedve az életükkel, ezért keresnek egy célcsoportot akit le lehet hurrogni. Történetesen ezeket a nőket.
2014. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

A társadalmi megítélés jelentős befolyással bír a benne élők felfogására a szexualitást illetően (és azon túl) és bizony ezzel a nők nagyon sokáig nem jártak jól. Ugyan borzasztóan hangzik, de rengeteg féle fajta nyomás, rengeteg szerepkényszer változatlan kontroll alatt tartja a női szexualitás definiáló eszközeit. És ebben az erőszakosan manipulatív társadalmi környezetben jön Ez és Még Ilyenebb kérdés!

Emögött a probléma mögött jóval több van, minthogy a nők mindent meg akarnak dugni, ami él és mozog. Nem, nem erről van szó. Nem azért zavarja a nőket ez, mert nimfomán mind, hanem mert ez az attitűd elértékteleníti őket. Ha valakit lecafkáznak nem feltétlenül tragédia, hiszen a férfiak és prostituáltak a történelem kezdete óta fantasztikus harmóniában élnek, csakhogy a férfiak nem tekintik az ilyen nőket értékesnek. Azaz a k"vák a nő lét legaljai. És Ez a kérdés mögötti fájó pont! Hacsak egy férfivel többel fekszenek le, mint ahogy azt a társadalom jónak látja, le vannak cafkázva és innentől értéküket vesztik.


Na de kinek a szemében vesztik az értéküket? A társadalom szemében vesztik az értéküket! Hű!

MÉG MINDIG ITT TARTUNK. Emögött a kérdés mögött is az az ősi tendencia lapul, hogy egy nő a társadalmi megítélés szerint értékeli a saját szexualitását és így a saját nem értékét. Ez a kérdést azért nem érdemes feszegetni, mert nagyon-nagyon tévútra visz. Nem kell engedni a társadalmi nyomásnak. Senkinek sincs szüksége ilyen idióta kérdésekre.

2014. jan. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

mivel engem az ilyen bevallalos nok sose talalnak meg ezert irigy vagyok azokra akiket meg igen.

Tudod, van a qrva aki mindenkivel lefekszik, meg a budosqrva aki mindenkivel csak velem nem :)

2014. jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
30%
nah most az a nagy büdös helyzet hogy hiába megy itt a lehurrogás, ha egy nő felkinálja magát igy is ugy is lesz pár majom aki sorban is állna érte, szóval offline úgy is meg lesz dugva ha azt akarja, ez a kettős mérce tudod, akiknek kevesebb jut azok nyilván feldühödnek az ilyen kérdéseken, ez egy virtuális háború, amit itt már nem lehet megnyerni azzal h lehurrogjuk a csajokat, tenni kell vmit
2014. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!