Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretni valakit, aki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretni valakit, aki már mást szeret - bocsánatkéréssel tartozom?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor olvastam itt olyan kérdést, amiben az volt, hogy a kérdező olyan valakit szeretett, aki (már) mással volt együtt. Ilyenkor mindig csak annyit írtam, hogy hogyan lehet olyan embert szeretni, aki nem szeret minket, mi több, már mást szeret.


Ezúton kérek elnézést minden érintettől. A sors úgy hozta sajnos, hogy én is olyan helyzetbe kerültem, hogy egy olyan embert szeretek és ragaszkodom hozzá még mindig, aki már mással van együtt. A karma, ugye? :) Most a saját bőrömön tapasztalom meg, hogy ez mennyire kegyetlenül fájdalmas dolog. És hogy az érzelmeinket nem az agyunk irányítja.


2014. dec. 30. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi gond, vagyunk ezzel így egy páran.

Mondhatnám, hogy ilyen az élet, de a közhelyek szórását meghagyom másnak.

Nincs is rosszabb a viszonzatlan szerelemtől.

2014. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De, van rosszabb. Az egyik fél részéről elmúlt szerelem :)
2014. dec. 30. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudod, h ez az egyik legnehezebb dolog a vilagon? Beismerni, h tevedtunk es bocsanatot kerni?

Ismeretlenul is nagyon buszke vagyok rad! :-)

Ezert mondja peldaul a Biblia is, h ne itelj, h ne iteltess!

Sosem tudhatjuk, h ki miert van ott, ahol, hiszen nem jartuk vegig az utjat.

2014. dec. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!