Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem a barátomat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a barátomat, de "tartozom neki" és nem merem elhagyni. Szerintetek hülye vagyok?

Figyelt kérdés
Mentálisan kissé zavart, depresszióra hajlamos, és önértékelési problémákkal küzdő fiatal lány vagyok. Bulímiás voltam, amikor összejöttünk. Tetszettem neki, később belém szeretett, visszaadta az önértékelésem, ajándékokkal halmozott el, úgy éreztem van miért felkelnem. Elfogadott minden rigolyámmal együtt, dicsért, türelmes volt, vicces, kedves, értelmes. Eleinte azt hittem, hogy én is szeretem. A probléma szeptemberben kezdődött, amikor én suliba mentem, ő dolgozni, de elvárta azt az időmennyiséget, amit nyáron. Nyáron amig ő dolgozott el tudtam intézni az ügyes-bajos dolgaimat napközben a délutánom, estém az övé volt. Viszont nekem suli közben tanulnom kell, különórák, hobbi, napi 7 óra, de elvárta, hogy legyek vele amennyit tudok, aludjak nála, duzzogott, ha mást csináltam, máshova mentem. A napokban beszélgettünk a továbbtanulásról, és elszomorodott, elcsendesedett, amikor említettem neki, hogy én egyetemre akarok menni, Sopronba. Abban a tanévben én teljesen kikészültem, túl sok volt a tananyag. Eleinte iparkodtam, majd amikor jöttek a rossz jegyek, már kedvem sem volt nekiülni tanulni, visszajött a bulímiám, a depresszióm, nem járok sehova, csak itthon ülök, várom amig végez. Nem látom értelmét a tanulásnak, hiszen úgyis itt fogok maradni, ahhoz meg csekély pontszám kell. Neki mindegy milyen vagyok, sovány, kövér, csinos , sportos, pattanásos , szép bőrű, jó vagy rossz tanuló, csak legyek szinte mindig vele. Jövőre kell jelentkeznem egyetemre nincs kedvem kimozdulni, híztam vagy 6 kilót, kövérnek és csúnyának tartom magamat. Nem akarok ide járni fősulira, de akkor szakítanom kéne vele, de olyan rendes, odaadó, figyelmes, és annyira szeret, hogy nincs szívem megtenni.
2014. júl. 8. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
napi 7 óra. kislányom, egy nap 24 órából áll, bőven lehet egymásra időtök.
2014. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Semmivel nem tartozol neki!!!!! Rengeteg árt neked!!!!!


Ui:Depressziós nem lehetsz, aki azt mondja hogy depressziós annak sok baja lehet, de biztosan nem depressziós!

2014. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
annyira megértem! Dilemma az egész.. ugyanezt érzem. De nekem mondtak valamit ami segített:) csak magadnak köszönheted azt amit eddig elértél és más miatt nem adhatsz fel mindent. Nehéz túllépni bármin.. érzéseken meg még jobban, de neki kell vágni. És az egyetem nagyon klassz lesz:) rengeteg új lehetőség. Én is jövőre érettségizek és már nagyon várom. Pedig.. én sem akarok itt maradni a párommal. De az élet nem állhat meg. Ha nem érti meg, akkor majd lesz más.
2014. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

24-7=17 . ( mert ugye 7-8 óra alvás kell )

17-7 =10 ( mert annyi órám van)

2*25 perc=50 perc, amig beérek a suliba

Minden nap van különórám, különfoglalkozásom, ( edzés, különtanár, fakultásciós óra ) 1-2 óra naponta

7 óra -3 óra tanulás

4 órából, kb 2 megy el evésre , zuhanyzásra, facebookozásra, tvre ( amit én hajnalban suli előtt csinálok, mert korán kelő vagyok, mielőtt bárki megszólna.)

2 órából fél óra az oda-vissza út

2014. júl. 8. 14:52
 5/10 anonim ***** válasza:
túlságosan a számok bűvöletében élsz. :/
2014. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem pszichológus mondta a depressziót.
2014. júl. 8. 14:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Én leülnék vele megbeszélni ezt, hogy ne korlátozzon le, stb.

Abba nincs beleszólása, hogy hova menj egyetemre, és ne hagyd, hogy a jövődet más miatt rontsd el.

2014. júl. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nem hajlandó megbeszélni veled a dolgot, és nem jut veled kompromisszumra, dobd a francba


és hagyd abba ezt a hisztis bulémiás dolgot. erőszakold meg magad. én is ezt teszem minden nap: nem hagyom el magam, pedig bedepresszálhatnék a tévé elé. csináltam is, király volt, de nem vezet sehova.


remélem rendbe jössz, direkt voltam kemény, hogy kapd magad össze

2014. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem neked való az egyetem. Nem rosszindulatból mondom de el se tudod képzelni ott mennyit kell tanulni, akiknek a középiskolai tanulmányi mennyiség gondot okoz az nem fogja bírni az egyetemet (már ha normális kart választ).

Te tudod mit akarsz az élettől, az meg teljesen alárendeled magad a pasidnak majdnem olyan káros mint a bulimia (amit én személy szerint képtelen vagyok felfogni hogy csinálhat valaki).

2014. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igazából csaka a fizika nem ment, amit érettségi tárgyként kellett volna magammal vinni :( Próbáltam, igyekeztem, de a tanár kipécézett magának, az első órától kezdve, pedig nem csináltam semmit. 3 hónap után feladtam..


A "hisztis bulémia" meg nem túl kedves :/ Onnan indult, hogy anorexiás voltam, és így próbáltak "felhizlalni", hogy folyton tömtek. Azóta , ha csalódok magamban, hányásig eszem magam.

2014. júl. 8. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!