Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok is a jó pasik és jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is a jó pasik és jó nők maradtak legutoljára facérak/gyerek nélkül a suliból?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy középsulis osztálytársaimnál ez a jellemző. Én magamat átlagosnak tartom magam, nem én voltam a legszebb az osztályba, de a legrondább se.

Azért a kérdésemben feltett állításom nem 100%-osan igaz, mert a legrondább csaj és a legrondább fiú valószínűleg facér marad, de kábé 90%-ban igaz. A legjobb nők és pasik az osztályból a mai napig egyedülállók. Az átlagosak találtak leghamarabb párt és vállaltak gyereket. Nálatok milyen a felállás. Azoknál érdekel, akik már legalább 5 éve végeztek, abból már lehet valamire következtetni. Én 11 éve végeztem középsuliban. Áltsuliból nem tudom mi a helyzet, fősuliról is kábé igaz az állításom.


2014. dec. 30. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nos utolsó hónapjaimat rúgom a középiskolában. Meglátásaim szerint a legrondább lányoknak vagy még úton vagy már megszületett a gyereke. A legrondább pasik,viszont csak csak úgy elvannak a pc játékaiknak. A szép lányok szenvednek mert a kutyának nem kellenek a jó pasik meg általában szerencsétlenek :D
2014. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mint az osztály legrondábbja azt megerősíthetem, hogy a legrondább SOSEM fog semmit elérni.
2014. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is 11 éve végeztem, nálunk a legrondábbaknak van a legtöbb gyereke mára. Anno átlagos voltam, most jó nő vagyok, párom mindig volt, gyereket nem akarok, és több volt osztálytársam sem akar.
2014. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Na az ilyen nőktől sokalltam be. Egy barátnőm nem volt még aki akart volna családot. Max egy ideig azt hazudta. És sajnos túl sok kapcsolat van mőgöttem ahhoz hogy mégegyszer merjek zsákbamacskát venni.
2014. dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 PearlDiver ***** válasza:

2009-ben érettségiztem, azóta 3 osztálytársnőm ment férjhez, ebből egy osztályon belül, kb. a legnagyobb lányok kedvence sráchoz. A 3-ból 2 toplistás, viszont jó fejek, nem a tipikus sznobok vagy ilyesmi. A harmadik lány pedig teljesen középszerű volt, plusz népszerűtlen, viszont utolsó évben elkezdett kivirulni (akkor már együtt volt a mostani férjével), és csinos is lett meg jó fej is.

2 hónapja eljegyezték még egy osztálytársnőmet, ő csinos arcú telt alkatú lány.

Kifejezett bányarémek nem voltak az osztályomban, az egyik legkedvesebb (és szép) lány meg túl van egy felbontott eljegyzésen.

2014. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk nálunk a legszebbek olyan "tudom magamról, hogy én vagyok a legszebb az osztályban" típusúak. A legjobb nő az osztályban pl még 2 hónapos kapcsolatnál nem volt hosszabbtávú kapcsolatban, de a pasik körülugrálják látszólag. Fészen állandóan pasikkal van lefotózva, hogy együtt buliznak. 1-2 éve a legjobb pasi az osztályból töröltette magát a fészről, nem tudom mikor, de újra regelt, most néztem meg....elképedtem. Elhízott és olyan ronda lett, hogy el se hiszem. Pedig vékony srác volt és ő is mindig kapcsolatban volt, de soha nem hosszútávúban, max fél évesben. Hogy meg tudnak változni az emberek. Most egyedülálló...így most kábé ezzel a képpel azt mondanám, hogy nem a legjobb pasi, de az egyik legrondább az osztályból:S
2014. dec. 30. 18:11
 7/12 Költőnő? ***** válasza:

Nálunk a nagyon jó csajok 90%-a már kiégett és vmi 1-2 gyerekkel egyik kapcsolatból a másikba vergődik.

A szép, de szerény, okos lányok stabil kapcsolatban vannak.

A csúnyácskák meg vagy elváltak v meg vannak öregedve.

A srácok viszont kivétel nélkül boldogok házasságban, gyerekkel v anélkül.

1999-ben érettségiztünk.

2014. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A mi osztályunkba csak lányok jártak a középsuliban és akikről hallok, tudok, mind stabil kapcsolatban, vagy házasságban élnek külsőtől függetlenül. Gyerek kinek van, kinek nincs, de ez sem áll összefüggésben a külsővel én úgy látom.

98-ban érettségiztünk.

2014. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az osztalyom jo noi mara elhizott csaladanyak egy vagy ket gyerekkel,total dobbenet:-))Az atlag csajok házasok, a csunyak is a nagyon szepek is.


Az osztaly legjobb pasija is hazas, szoval nalunk nincs ilyen jelenseg, foleg talan azert mert az egykor szep lanyok megcsunyultak.

2014. dec. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Érdekes, én is 11 éve érettségiztem.


Noss nálunk 3 igazán szép lány volt, közülük 2 lány elcsúfult, de 1 azért még mindig a toppon van és jelenleg azt hiszem majdnem 1 éve van megint új barátja de gyerek meg ilyenek nem.


Viszont a jóképű srácok mind jóképűek is maradtak ez 4 ember összesen és egyiknek sincs gyereke, és 2 facér is.


És a rondácskák azok már javarészt vagy házasok vagy gyerekük is van.,

szóval igen nagyjából úgy van ahogy mondod :)

2014. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!