Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet vonzó, gyönyörű, jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet vonzó, gyönyörű, jó alakú, intelligens, szép, tehetős barátnőm, akkor is, ha nincs még saját lakásom, se autóm, egyelőre nem keresek túl jól és kinézetre se vagyok a leghelyesebb srác?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy gyönyörű, csinos, okos, művelt, vonzó lányt, aki igényes és ad magára, vajon a fenti feltételek mellett van esélyem ilyen barátnőt találni?

2014. dec. 30. 18:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem fogsz ilyen nőt találni. A tehetős nők tehetős pasit akarnak. Max kvat de arra sincs penzed xdd
2014. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Összefoglalva: nincs semmid, és nem is nézel ki jól, viszont elég nagy igényeid vannak...

"Az ember nem fog egy csúnyácska lánnyal járni, ha egyszer nem vonzódik hozzá, csak azért, mert kedves és jól főz, nem igaz?"---De egy gyönyörű, csinos, vonzó, jó alakú művelt...lány adja ennyire le az igényeit. Mi van benned, ami miatt egy ilyen csaj veled lenne? A hatalmas nagy arcodon kívül? Inkább a hozzád hasonló kategóriában kéne keresgélned. Ugyanis egy olyan csaj amilyet leírtál (főleg ha még okos is és nem csak szép), minden ujjára legalább 3 olyan pasit talál, aki jól néz ki,magas, izmos, van kocsija, lakása, normális állása jó fizuval, intelligens, és nem a semmire akar szép barátnőt.

2014. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Noren1989 ***** válasza:
Na várj....hahahhahahaaaaa. Öcsém, ilyen jót rég derültem. Na nézzük: aszongya bemész a boltba, van 50 filléred, de nagyon szeretnél egy 200Ft-os fagyit, tegyük fel mellé, hogy ráadásul a fagyi sem akar Téged...;) Röviden nem, nem lehet. Ha nem tudod megfogni egy kis ginával egy éjjelre, akkor nem.
2014. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Még hogy a média nincs hatással a mai fiatalokra? Nem magasak egy kicsit az igényeid?


Én erre csak azt szoktam mondani hogy az ember nézzen tükörbe aztán amit lát olyan elvárásaik legyenek.

2015. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet!

Kettő is! Egy jobbról, egy meg balról.


És váltogathatod is őket :D :D

2018. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!