Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire kell/mennyi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell/mennyi lehet egy nővel éreztetni egy kapcsolatban, hogy ő gyönyörű, tökéletes, intelligens stb․?

Figyelt kérdés
Mennyi az a mennyiség, ami már túl nyálas, csöpögős, túlságosan ragaszkodó, pióca, zavaró, idegesítő, unalmas? Mennyi az a mennyiség éreztetésben, amit elvártok? Mennyit tartotok kevésnek? Érdemes-e folyamatosan bókolni? Vagy érdemes-e hanyagolni a bókokat?
2014. nov. 28. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:

a túl nyálas az amikor túl spilázzák egyesek...

"te vagy a leggyönyörűbb az egész világon, sőt az egész univerzumban"


de naponta (találkozásonként) szerintem szükséges pozitív visszajelzést adni a másik felé...

"ma milyen jól nézel ki"

"jól áll a hajad/ruha/egyéb"

"szép a fülbevalód/ruhád/egyéb"


de van akinek kevesebb/egyáltalán nincs erre igénye...személyenként változó kinek mennyire szükséges ez...

2014. nov. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem a 2-találkozásonként az ideális.

ettől kevesebbet kapok, és kitartok még így is egy darabig, de csökken az érdeklődésem.

2014. nov. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát nekem arra van igényem, hogy ezt folyamatosan éreztessék velem, de attól függ, hogy van tálalva a dolog. mondjuk olyanokat ne mondjanak, hogy tökéletes vagyok meg ilyesmik, mert ezek nyilván nem igazak. akkor már inkább kisebb, de hihetőbb, igazabb bókoknak örülnék.

nem kell minden 2. percben valami szépet mondani, mert az erőltetett meg egy idő után zavarna is, de mondjuk naponta azért párat lehet jól irányzottan. de ezt úgyis érzed. biztos van olyan is, aki elvárja, hogy folyamatosan a fülébe gügyögjék, hogy legszebb, legaranyosabb stb.

2014. nov. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek csak szavak,egy öszinte ölelésel többet elmondasz. Amúgy is kinek kellenek már a hazug szavak?
2014. nov. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!