Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újra szóbahozzam, hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra szóbahozzam, hogy mi nyomaszt, vagy hagyjam? Részletesen lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Előre is Bocsi, ha hosszú lesz. Tegnap már írtam ki kérdést a problémámmal kapcsolatban, de azóta lenyugodtam, és néhány dolog változott. A lényeg, hogy harmadjára voltam a barátomnál, és felfedeztem a falon egy bekeretezett képet a volt barátnőjéről. Egy darabig nem is bírtam elviselni, hogy hozzám érjen, haza akartam menni, de este a tömegközlekedés hiánya miatt itt maradtam. Hajnalig csendben voltunk egymás mellett, 5 óra felé azonban közöltem, hogy Elmegyek. Nem tartott vissza igazán. Mivel néha nehezemre esik élőszóban elmondani, mi nyomaszt, telefonon leírtam neki, és megvártam, hogy elolvassa. A reakciója váratlanul ért, s szerintem az alap problémához nincs köze. Azt mondta, ő sem véleményezi, kikkel feküdtem le.(ezt arra mondta, hogy a monológomban így fogalmaztam:felfordult a gyomrom a kép miatt) Ezek után nekem szegezte a kérdést, hogy szeretem-e egyáltalán, de érdemi kommunikáció (jaj, ne haragudj, azonnal eltüntetem a képet), illetve előrelépés (a kép eltávolítása) nem történt. Azóta ia vígan mosolyog rám a falról a volt barátnő. Most mit tegyek? Nyilván nem tudom felülmúlni azt a csajt, mert azért csak együtt voltak 2 évig, de már nem merem újra szóbahozni, mert Félek hogy amiatt hagy el, mert engem zavar a kép a volt nőjéről. Én is eltüntettem mindent, ami az exemmel kapcsolatos lehetett. Arról az exemről is, akivel 26 hónapig jártam. Lehet, hogy a barátom a szíve mélyén még nem lépett tovább? Nem hiszem, hogy elfelejtette leszedni. Főleg miután szóltam, hogy zavar. Frusztráló a szobájában tartózkodni. Pont az ággyal szemben van a kép. Mit tennétek a helyemben?


20L 19F



2014. dec. 30. 18:30
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, 2 hónapja vagyunk együtt, ezt kihagytam.
2014. dec. 30. 18:31
 2/15 anonim ***** válasza:
Ott hagynám őt. De te nem én vagy. Én nem kerülgetem a forró kását, és veled ellentétben bármikor kinyögöm, ami zavar. Ha a másik fél képes a beszélgetésre, rendben. Így? Te félsz tőle (mert félsz tőle...), ő meg leszar és dacos. Röhejes, hogy nem tűnik fel: nem vagytok egymásnak valók. Hagyd ott.
2014. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Költőnő? ***** válasza:
66%

Nekem is kinn van néhány exemmel egy két kép. Nekem már csak szép emlékek és ha rájuk nézek eszembe jut a szitu amikor készült, de már rég nem az, h jaaj de szerettem és milyen jó volt..

Ami kedves emlék, miért ne lehetne megőrizni?

2014. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos magammal hoztam az előző kapcsolatokból, hogy ha bajom van, hallgatnom, tűrnöm kell. Költőnő, nekem is van pár kép, ami kedves emlék, de nem hagyom elöl, mert tudom, hogy a barátomat frusztrálná. Mint ahogyan most engem is frusztrál. Nem akarom szex közben a volt barátnőjét bámulni a falon.
2014. dec. 30. 18:38
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
Nekem is kint van az exem képe. Nem szeretem, de fontos volt számomra, emlék. Ha leszedeted vele, azzal megsebzed a szívét. Ez nagyon fontos egy érzékenyebb fiúnak
2014. dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
elhagynám...
2014. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nagyon szerette, és tényleg nem tette rajta még túl magát, lehet hogy szakításuknál azt beszélték meg hogy maradjanak barátok és csak egy emlék marad(én is tettem el exemről képet, mert számomra nagyon fontos ember és egy szép emlék), sokminden lehet a háttérben.

a legjobb tényleg az lenne, ha leülnétek beszélni róla.

2014. dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Költőnő? ***** válasza:
Figyelj én úgy vagyok vele, mintha egy régi barát volna. Persze én csak a magam oldalát tudom h engem már tényleg nem.köt hozzájuk úgy semmi érzelem. Hozzáteszem, h míg kötött, addig nem voltak kinn, mert csak fájdalmat okozott volna ha rájuk nézek, de ez én vagyok.
2014. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ha nem tudnám, hogy az a volt barátnője, nem zavarna valószínűleg. Nekem is van exem, akivel több, mint 2 évet jártam, és azért szakítottam, mert elmúlt a szerelem. Nem vagyunk barátságban, de egy másik exemmel igen. Ennek ellenére a szép emlékeket a szívemben, és egy dobozban őrzöm, nem a falon. Mert tudom, hogy senkinek nem esik jól, ha a párja exét kell bámulnia. Én úgy sejtem, nincs túl a lányon, mert különben levette volna a képet, hisz tudja, hogy zavar.
2014. dec. 30. 18:48
 10/15 A kérdező kommentje:
Abban az esetben is az a véleményem, hogyha az érzelmek már nem kötik az exhez. Azt mondta, hogy nincsenek rosszban, de pl sokszor szóba jött, hogy rosszul főzött a csaj, meg rossz volt vele a szex, mert nem élvezte. Én eddig minden barátomnak"tökéletes barátnő" voltam, én szakítottam mindig, amikor elmúlt részemről a szerelem. Egyik exemnél sem láttam volt barátnős képet.
2014. dec. 30. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!