Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan 2 éve nem voltam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 2 éve nem voltam egy lánnyal sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb azóta szakadt meg a kapcsolatom az exemmel, ilyen téren, de tanácstalan vagyok. Életemben ő volt az első nagy szerelem, meg minden téren első, de azóta nem tudom magam egy lánnyal sem elképzelni, megbámulok sok lányt meg beszélgetek is velük, de kb ennyi. Olyan mintha legalábbis feleségem lenne, akit nem akar a tudat alattim megcsalni. Elegem van kellene egy társ, de nemtudom magam elhatározni. Az exem lezárt téma, nem szeretem már, meg nem is hiányzik. És mégis képes vagyok úgy lefeküdni egy csaj mellé, hogy nem dugom meg,.. ez mi ? a férfiak szégyene vagyok. Nincs velem semmi baj, mármint külsőleg meg belsőleg sem. Meg lenne lány jelentkező is bőven, de nem tudok belevágni,.. haverjaim szerint az a bajom, hogy eddig még csak 1 lánnyal feküdtem le és lyuk vakságom van. Akkor előbb menjek öröm lányhoz ? Vagy Hogy szánjam el magam ?

2014. dec. 30. 22:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Eyszerűen már alig bírom elviselni a magányt, kész kínszenvedés volt a karácsony.
2014. dec. 30. 22:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyéjszakás egy buliban?
2014. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy kezdjek bele ? Mert ha mondjuk hirtwlen meg akarna erőszakolni egy akkor lehet nem lenne gond, hagynám magam,...
2014. dec. 30. 22:36
 4/7 anonim ***** válasza:

:D

hát mondjuk elmész egy buliba, kocsmába. Iszol, de nem annyit hogy járni se tudj, hanem hogy megjöjjön az önbizalmad, mert szerintem kicsit megcsappant. Aztán elkezdesz ismerkedni és majd jön aminek jönnie kell :)

2014. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha elolvasod, amit írtál, láthatod, hogy saját magaddal kerültél ellentűzésbe, hisz azt írod, hogy nagyon vágysz valamire, de azért mégsem annyira, hogy megtedd...


A válasz egyébként nagyon egyszerű, neked nem szexre van szükséged, meg egyéjszakásra, hanem egy barátnőre. És abból is a hosszútávú kapcsolatra. Szerintem adj neki időt, mert akármilyen szar is a köztes idő, megéri várni.

Amúgy meg hiába mész el örömlányhoz meg akármilyen buliba, szerinted változtatna akármin? Jobb lenne tőle a karácsonyod?

2014. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy kapcsolatra lenne igen, de itt vagyok 22 évesen és még nem is éltem ki úgymond magam,.. de nem is akarom, nem hiányzik. De mégis olyan fura ezt elmagyarázni...
2014. dec. 30. 22:44
 7/7 A kérdező kommentje:
És meddig várjak ?
2014. dec. 30. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!