Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném felkeresni az exem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném felkeresni az exem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatban vagyok de szeretném felkeresni az exem mert évekig barátok voltunk (kb 5-6 évig)aztàn 3 éve rövid ideig összejöttünk. Azóta nem nagyon beszélünk de én úgy gondoltam pár hete h felkeresem mert tudni akarom mi van vele. Mit tegyek? Van valaki hasonló cipőben? 26/N

2014. dec. 31. 12:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igazából másoknak hazudhatsz,magadnak nem.Én speciel úgy látom,neked ez az ember még mindig több,mint szimplán egy ember a sok közül.Ezért pörögsz azon,hogy beszéljetek.Csak tudod,ha ő ezt akarta volna,már keresett volna,mégsem tette.Innentől szerintem kár magadnak fájdalmat okozni,mert ha keresed is,semmi értelme már.Ha elutasító lesz,nagyon fog fájni,tudom,én is ezen mentem és megyek át.Másrészt ott van a barátod is,akinek gondolom nem esne jól mindez.
2014. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De elfelejteni sem tudom.. Igazából soha nem lett tisztázva ez az egész kettőnk között. És szeretném ha egyszer leülnénk beszélni bocsánatot akarok tőle kérni akkor talán megszűnne ez amit most érzek. Hogy feltétlen fel kell kutatni. A párom részéről úgy gondolom jogos lenne a harag ha újra rendszeresen beszélnék vele. Tanácstalan vagyok.
2014. dec. 31. 14:35
 13/15 Noren1989 ***** válasza:
Ne keresd, oszt kész. Lezártátok a dolgot, felesleges felhántorgatni.
2014. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
tudom milyen érzés :) velem is megesett már... igaz nem az exem volt de volt valami köztünk és vonzódtam is hozzá :)
2014. dec. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bár minden érv ellene szól, de szerintem keresd fel. ha nyomja valami a lelked, beszéld ki vele. Ne adj isten még bocsánatot is kérhetsz tőle, ha van miért.
2015. jan. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!