Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ezekről az idézetekről?

Figyelt kérdés

" Nem lehet semmi kellemesebb annál,

mint amikor hozzám bújik, jó közel, hallom a szívverését, érzem a szuszogását. Magamhoz szorítom a kezét, és közben

eltűnődöm azon, hogy talán mégiscsak létezik olyan pillanat az életben, amikor minden rendben van.

Ez az a pillanat. "


" Látom őt. Nézem őt. A gyönyörű szemeit,

a huncut mosolyát. Ahogyan végigsimítok az arcán, beletúrok a hajába, a csókjai a nyakamon. Hallom a zihálásunkat, az az őrült vágy, amit csak mellette érzek az első pillanattól fogva. Figyelem a csábító tekintetét, ami az ágyékomig hatol, a buja ajkait, amelyek kinyílnak az ujjaim érintésétől, a mozdulatait, ahogyan engem simogat, a ritmusát, amikor bennem van... Magamhoz szorítom, és a hátát karmolászom. Ilyen észveszejtő nem lehet semmi más. "


" Ahogy visszagondoltam rá, rögtön elindult felfelé a bensőmben a már jól ismert, de egyszerűen megszokhatatlan és fékezhetetlen nyomás, olyan mélyről, amilyen mélyre én nem juthatok le soha. Mintha minden alkalommal szét akart volna feszíteni, és kilökni belőlem azt a megcsonkított és elhagyatott emlékdarabot, amely ő utána maradt. Olyan részlet volt ez, amelyet minden csillogásával és borzalmával együtt elraktároztam magamban. Senki nem tudta onnan kiszakítani. Eggyé vált velem, hozzám tartozott. A felsebzett helyek, amelyeket elfoglalt és betöltött, égettek és martak belülről, de nem foglalkoztam velük. Belém ivódtak, és tudtam, hogy nélküle nem fognak begyógyulni soha.

Az a brutális, kínzó és elmulaszthatatlan fájdalom, ami ekkor rám tört, és bent rekesztette a levegőmet, amitől mozdulni sem tudtam, olyan erős volt, hogy képtelen voltam elviselni. Azt gondoltam, idővel majd gyengülni fog, de ahogy teltek a napok, kezdett egyre inkább elhatalmasodni rajtam, olyannyira, hogy szinte már egy pillanatra sem tudtam megfeledkezni róla.

Volt valami gyönyörűséges a dermesztő feketeségben. Amikor előhívtam a végtelenül boldog és önfeledt perceket, hirtelen minden köddé vált körülöttem. Elmerültem bennük, egészen odáig, amíg ott nem éreztem magam az ölelő karjaiban, és meg nem nyugtatott engem.

Ez volt minden vigaszom. Nélküle nem tudtam volna tovább folytatni. Hinnem kellett abban, hogy egy nap majd rá fog ébredni, hogy én voltam az egyetlen, aki őszintén, tiszta szívéből szerette őt... Tudnom kellett. "


2014. dec. 31. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
ha
2014. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem akarom....!
2014. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hosszúak. És néhol túl nyálas és intim.
2014. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az elso igazan aranyos.

A tobbit most nem olvasom el

2014. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nyálas - nyálasabb - legnyálasabb - legeslegnyálasabb - ez a három idézet.
2014. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csöpögős, nyálas és számomra borzalmasan giccses, unalmas. Feltételezem, hogy lány vagy! :)

Ha kívánod, azt lehet nyíltan is mondani! Ezek helyett én a szeretlek szót használom egy mosollyal és érintéssel megspékelve és eddig bevált!

Ne bonyolítsd ennyire!

A férfiak többsége nem érti ám ezt a burkolt, nyálas célzást! Gondolom, valakinek szánod a befutót, de szerintem el se fogja olvasni..

22L

2014. dec. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nyáááááálas
2014. dec. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!