Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok elsőre egy ilyen nőről, aki ezt teszi?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Adott egy 34 éves nő, sportos alkattal, szép arccal stb. Tehát összességében egy gyönyörű nő. A férje 20 évvel idősebb, de tizenéve együtt vannak már, van gyerek is, stb. A pasi vállalkozó, van pénz bőven, így a nőnek nem kellett dolgoznia igazán soha, papíron besegít a vállalkozásba, így van munkája, de nem csinál semmit napi szinten. Megkap mindent, autó, pénz, ruhák, ékszerek.

A férfi boldog, a gyerek boldog, de az asszony nem, ezért keres más partnert, amiből kapcsolat alakul ki, szerelem stb. Természetesen az új pasi kigyúrt, vállalkozó szintén, fiatalabb a nőnél több évvel. Átköltözik az új emberhez, majd mindenkinek elsírja, hogy elvesztette a munkáját, mi lesz így vele.

Ez a nő közeli ismerősöm, és mikor megkérdeztem tőle, hogy mi lesz, ha netán elmúlik a szerelem, vagy az új fiú talál egy kicsit fiatalabb lányt, esetleg kiderül, hogy mégsem illenek össze, akkor mi lesz? A válasza az volt, hogy rengeteg vállalkozó van még a környezetében...

Nagyot csalódtam benne ezután a válasz után, mert valahogy nem ilyennek ismertem meg. Aki egyszer beleszokik a jóba, utána már nem fogja alább adni? Ennyire fontos a pénz egy nőnek, hogy képes pasiról pasira járni, csak hogy ne kelljen dolgozni?

Igaz pasi vagyok, de nem tudom elképzelni, hogy más nyakán élősködjek, és vándoroljak.

Ti kezdenétek ilyen nővel, ha az anyagiak adottak lennének?



2014. dec. 31. 12:43
1 2
 1/15 ElnökÚr ***** válasza:
100%
Tajgetosz pozítív a nőstény alany.
2014. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként mondom hogy ez egy pénzéhes pícsa...
2014. dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen ismerősöm, elég nagy csalódás volt, mikor jó pár heti beszélgetés után kezdett kitisztulni a kép, hogy valójában milyen típusú is a nő. Kedves volt meg minden, de az anyagiak többet jelentettek neki.
2014. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki nem sérti az önérzetét, hogy csak mások tartják el, csinálja...
2014. dec. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy 5-10 év múlva, amikor nem lesz már szép, lehet hogy az út szélén fog majd taligán vashulladékot tolni a helyi vaskereskedésbe. Tapasztalat :D


Mondjuk az is lehetséges, hogy kifog valami nagyon nagy szamarat és öreg koráig eltartják.

2014. dec. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de ha férfi lennék valszeg egy ilyen nő csak a csíkot látná utánam, úgy otthagynám. Nőként pedig el sem tudom képzelni, hogy ilyen szintű anyagi függésbe kerüljek.

Amúgy meg nézd, golddiggerek mindig is voltak és lesznek is szép számmal. Amióta vagyon van a világon létezik az a nőtípus, akinek életcélja, hogy a gazdagok játékszere és egyúttal kihasználója legyen. Undorító természet, aláírom, de ilyenkor nektek férfiaknak is résen kell lenni. Nem hiszem, hogy olyan nehéz kiszúrni, ha valaki csak a pénzre hajt. Nem kell drámázni és elhordani minden nőt k_rvának, de igenis meg kell nézni, hogy kit engedtek közel magatokhoz. A rendes lányok ott vannak, csak ugye senki sem írja a homlokára az ismertető jegyeit.

2014. dec. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ócska qrva, azt gondolom. Ha neki jó, csinálja, tovább engem nem érdekel. Én biztos, hogy nem tennék ilyet, mert nem anyagiak szerint választok pasit, de a 20-as korosztályban is rengeteg ilyen lány van, aki csak eltartót keres.
2014. dec. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Pontosítalak kicsit, EZ a nő képes pasiról pasira járni a jólét miatt. Szerintem sok ilyen nő van manapság, mondjuk én nem mozgok "menő vállalkozó" körökben, meg eleve teljesen másképp élek, más az értékrendem is, mint amik ennek a nőnek számítanak.


Igen, a jót könnyű megszokni, ez igaz mindenkire, akármekkora lábon él, a megszokottból nagyon nehéz lejjebb adni, ez nem csak a kőgazdagokra igaz, hanem a középrétegre is, ebben senki nem más. Ugyan az az érzés, ha a megszokott balatonaligai SZOT üdülős, vagy a megszokott bora borai nyaralásról kell egyszer csak lemondani. Ő megszokta a márkás cuccokat, a rongyrázását, én megszoktam, hogy ki tudjuk fizetni a számlákat és tudunk kicsit félretenni. Én pont annyira pánikba esnék attól, hogy egyszercsak feléljük az összes havi bevételünket, mint amennyire rossz lenne neki, ha nem tudna a Váci utcán megvenni egy félmilliós télikabátot. Ez pszichés dolog.


Én nőként mondom azt, hogy az ilyen nőt arra lehet egész nyugodtan használni, amire való, használni az a gyönyörű testét anélkül, hogy komolyan vennéd, vagy érzelmileg kötődnél hozzá. Hogy miért? Mert ha neki a férfi egy bankkártya, akkor ő meg a férfinak egy lyuk. Ennyi. Tisztelet, szeretet, annak jár, aki ad is, vica verza nemtől függetlenül.


30/N

2014. dec. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg nézd, golddiggerek mindig is voltak és lesznek is szép számmal. Amióta vagyon van a világon létezik az a nőtípus, akinek életcélja, hogy a gazdagok játékszere és egyúttal kihasználója legyen. Undorító természet, aláírom, de ilyenkor nektek férfiaknak is résen kell lenni. Nem hiszem, hogy olyan nehéz kiszúrni, ha valaki csak a pénzre hajt. "


Szerintem a faszijai is teljesen tisztában vannak vele, hogy a csaj csak egy kitartott kis... üzletasszony :D Viszont amíg nem feleség, addig nem zavarja őket, akkor teszik ki amikor akarják/megunták/megöregedett. Nincs probléma, bármikor cserélhető.

2014. dec. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


#8

Megértem, ha valaki ragaszkodik a pénzhez és a jóléthez. De ezzel pl milyen példát mutat a gyereknek? Mostantól 1-2 évente új apuci lesz majd? Szerencsére fiú a gyerek, így nem tudja az anyja példáját követni.

2014. dec. 31. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!