Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lenne a normális nem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne a normális nem, vagy én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek, nekem férfi létemre nem azok a legszebb pillanataim, hogy mekkorát keféltem. Hanem, hogy a nap többi része hogy telt az adott lánnyal és mennyi emlékezetes pillanatot töltöttünk el, amire jó szívvel gondolhatok vissza... De őszinte leszek, akikkel együtt voltam, azok szerintem ezt le se szarták, és nő létükre egy kiadós baszás többet jelentett mint egy romantikus vacsora, vagy játszani a Balatonba mint a gyerekek.


Most ki a gáz akkor?


2014. dec. 31. 17:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy a többség egyetért velem.

The shyy neked üzenem, ha nem nézzük az előjátékot, átlagosan a szex 10 percet tart, ez lehet több lehet kevesebb, most ne menjünk bele... Lényeg, hogy egy napnak csak egy apró részét teszi ki a szex.

És jobb esetben nem a szex miatt vagy vele, hanem mert élvezed a társaságát. Örülök, hogy a többség így gondolja, akkor nem vagyok egyedül hál isten :)

2014. dec. 31. 18:09
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha belegondolunk hogy minden lányra lassan 5 fiu jut, viszont ha vki gyereket szül ott 50% az esélye h fiu egy vagy lány, akkor pár évszázad és nem marad ember a földön. Elsőként a rendes, érzelgős fiuk halnak ki, majd az egyre szemetebbek és csak önelégült rib ancok lesznek akik néhány tahó menőcsávóért ölni fogják egymást, aztán nemfog születni gyerek és kihalt az emberiség.
2014. dec. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!