Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a hülye, vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hülye, vagy ez tényleg nem normális?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok együtt a barátommal, és mostanság nagyon utalgat arra, hogy a közeljövőben megkéri a kezemet. Én viszont ezt nem akarom, mert eddig az ÖSSZES volt barátnőjét megkérte. De mindegyiket, kivétel nélkül, volt amelyiket 3 hónap után, volt amelyiket 2 év után, de ő mindegyiknek adott gyűrűt. Szerintem ez komolytalan, mondtam is neki, hogy hagyjuk a témát, nem akarok egy újabb lenni a sorban. Ezek alapján meg nem tudhatom, hogy velem mennyire gondolja komolyan, hiszen minden nővel össze akarta kötni az életét, akihez valami köze volt. Természetesen ő ezen megsértődött, és nem érti, hogy miért fáj az nekem hogy előttem voltak mások is. Nekem nem ez fáj, hanem az, hogy teljesen elértéktelenítette számomra ezt a gesztust, nem érzem úgy hogy többet jelentenék annál az exénél pl. akivel saját bevallása szerint is csak a szex volt jó, de azért el akarta venni. Én fújom fel a dolgot, vagy jogosan nem bízom benne ilyen komolytalan múlt után?

2014. ápr. 16. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Őszintén, én össze sem jönnék ilyen emberrel. Egyértelmű, hogy számára nincs ennek valódi súlya, és ráadásul szerintem mentális gondjai lehetnek, ha egytől egyig minden barátnőjének, akár néhány hónap után megkérte a kezét..
2014. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a hülye, de ő se normális.
2014. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már fél éve voltunk együtt, amikor elkezdett ezekről sztorizgatni. Ha előre tudom, én sem hiszem hogy belevágok, de addigra már teljesen más volt a helyzet, mint egy friss kapcsolat. :/
2014. ápr. 16. 15:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez egy idióta.
2014. ápr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 PearlDiver ***** válasza:

Beszéld meg vele, hogy az eljegyzés/házasság kérdést akkor hozzátok majd elő, ha mindketten (=te is) fel vagytok rá készülve lélekben, meg életkörülményekben.

Ha ezt nem tudja felfogni, akkor viszlát!

2014. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem is mond meg neki h ez még neked akkoris túl korai, meg h még csak 1 éve vagytok együtt, ha szeretitek egymást, akkor ígyis-úgyis együtt lesztek még sokáig, a papír meg nem számít... 18L
2014. ápr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fifikás az ürge, mert a gyűrűvel blokkolja a csajait, hogy azok azt higyjék, hogy lesz esküvőm így nem fognak kisértésbe esni, és amikor rájuk un, akkor ujabb zsákmánynak adja elő magát, a régit meg lecseréli.:D


Tedd ki a szűrét a pasinak, mert aki ilyen eszközökhöz kényszerül nyúlni, hogy egy nőt maga mellett tudjon tartani, az nem egy ász pasi hosszú távon, amivel valószínűleg őkegyelme is tisztában van.


Én tuti, hogy kitenném a szűrét a helyedben. Egy percet nem vesztegetnék rá.

2014. ápr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valami nem oké a csávóval,az tény.Szerintem magyarázd el neki,hogy szeretnéd megvárni,míg komollyá válik a kapcsolat.Ha ezt nem érti meg,akkor hagyd.
2014. ápr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy komoly és mély érzésű férfi(nem pasi) életében maximum 2x ad eljegyzési gyűrűt annak, akit ő feleségül akar és szinte azonnal esküvőt is. Nem a nő vonszolja a pasit az anyakönyvvezető elé, hanem a pasi vonszolja a nőt Nem minden nőjének.


Ennél a pasinál nagyon nagyon súlyos dolgok lehetnek a hátterébe, ha csak így maradnak rövidebb ideig mellette nők, akik hamar rájönnek, hogy egy nagyon nagy átverésbe keveredtek. Súlyos dolgok. Nem piszlicsáré dolgok.Hanem pl. alkoholizmus, idegi problémák, dühkitörések tömkelege, akár tettlegességig vivő is, beteges féltékenység stb.. pl. ilyen horderejű.


Igy gondolkodj.

2014. ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!