Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy párom 20 éves én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy párom 20 éves én pedig 21 anyukám tilt tőle mit tegyek nagyon lobbanékony édesanyám szoval nemtudom mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 16:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát... az attól függ milyen mentalitású a szülő. Én pl biztosan nem tudnék annyira összeveszni anyuékkal, hogy kirakjanak itthonról, nem olyan idióták a szüleim mint sok embernek. Ezt neked kell érezned.


De egyéként 21 éves felnőtt ember vagy, xard már le, hogy az anyukád mit gondol... Valamikor el kell szakadni! Engem picit sem érdekelne, ha a párom a szüleimnek nem lenne szimpi. Ne nézzenek oda.


21/L

2010. febr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
De vmi oka csak van hogy tilt tőle, biztos sokat iszik, bulizik, drogozik, nem dolgozik zik zik zik.
2010. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted, ilyen kérdést fel sem teszel. Ha én szeretnék nagyon egy lányt, a jó istennel is szembeszállnék, vagy az ördöggel is. Nem hogy az anyámmal, elküldeném a fenébe, ha valami nem tetszene neki, nem számítana hogy milyen lobbanékony. Bocs hogy ezt mondom, de hagyd a fenébe a párodat, ha ilyen kérdést teszel föl tuti nem szereted, legalábbis nem olyan szinten ami tényleg szerelemnek nevezhető.
2010. febr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!