Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi volt az igazi ok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi volt az igazi ok?

Figyelt kérdés

Már korábban is írtam itt egy kérdést. Egy lánnyal találkoztam néhány hete.

Első randi volt, minden jól alakult, ahogyan kell: teljesen egyértelmű volt a folytatás.

Mielőtt találkoztunk volna, csak az internetről ismertük egymást illetve látásból és hát nem kicsit izgultunk, hogy hogyan fog sikerülni.

A randi után néhány nappal tartottuk a kapcsolatot, majd értesített, hogy nem vagyok az esete, mert én túl okos és túl normális vagyok és nem bírja az ilyeneket.


De ezt én sem hiszem, hogy ez.


Ilyenkor mi változhat meg egy lányban?


2015. jan. 1. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
ezt kérdezem én is! nálunk is jó volt minden erre közli hogy nem akar kapcsolatot
2015. jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha gondolod írj privátban. :) (név ne tévesszen meg)
2015. jan. 1. 18:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem volt kémia,ilyen egyszerű....
2015. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem nézel ki elég jól élőben.
2015. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4-es. Itt lehet valami! Ha már így a semmiből megmondod!


Mert valóban. Nem az, hogy nem jól nézek ki. Furán. Ha valakit érdekel privátba elmondom részletesen. :D

2015. jan. 1. 18:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Jártam már én is így, és a következőre jutottam:


Az mondjuk 99%, hogy nem voltam az esete, valami nem tetszett, és így akart lekoptatni. Ez nem is kérdés.


Viszont arra jöttem rá, hogy akár el is mondhatta volna, ha úgyse lesz belőle semmi, akkor mit veszít?

Semmit, csak gyáva az igazságot mondani.

Amit persze úgy is lehet mondani, hogy nem akart megbántani, ami persze megint csak hazugság, hiszen, mit érdekelné őt a megbántás, ha úgysincs köztünk semmi.


Na szóval én alapból egy elég egyenes, őszinte ember vagyok. Nyilván valami hasonló értékeket díjazok más emberekben is.

Úgyhogy végeredményben arra jöttem rá, felőlem mondhatja ezt, nem érdemes azon gondolkozni miért, mondta, vagy mi volt az igazi ok.


Aki hazudik, megjátssza magát randi közben, hazudik szakításkor, annyi vagányság nincs benne, hogy elmondja a valódi okot, az egyáltalán nem olyan ember, akit én magam mellett akarok tudni.


Így a továbbiakban is van egy csavar.

Ha ugyanis valaki bevállalja az igazi indokot, az elég végleges, nem tudja később megváltoztatni.

Márpedig a nők szeretik megtartani talonban az embereket. Nagyon is!

Egy ilyen kíméletesebb lekoptatós dumával meg akár még visszaút is lehet.


Na nálam ez is fordítva működik, a fenti okok miatt.

Aki így rázott le, az magát minősítette, és az egy tök jó értékmérő, és megnyugtató, hogy egy ilyen nőtől amúgy se akarnék semmit.

2015. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm külön a részletességét.:)
2015. jan. 1. 18:55
 8/9 anonim ***** válasza:
A lányoktól minden lekoptatós duma azt jelenti, hogy csúnyának tart. Nem akar kapcsolatot, nincs kémia, nem vagy az esete, stb. mind kamu szövegek.
2015. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, mit értesz a fura küldő alatt?

Egyébként lehet csak azért ment el a csaj, mert hízelgett neki, hogy meghívták, vagy féltékennyé akart tenni valakit.

Nem tudom hogy állsz a csajozós témához, de az is taszítani szokott minket(nem csak a magam nevében beszélek!!) ha egy férfi egyszerre több vasat tart a tűzön és hetente más 'hölggyel utáltatja meg magát, akik sajnos a randi után látni se kívánják...'

2015. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!