Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végre leteltek az ünnepek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre leteltek az ünnepek, már rosszul vagyok ettől a sok önsajnáló embertől, ti nem?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok,egyedül élek,már 1 éve nincs kapcsolatom,és én is egyedül,partner nélkül töltöttem a karácsonyt,szilvesztert,és ezidő alatt egyetlen önsajnáló szó sem hagyta el a számat az ismerőseim,barátaim felé.

És lehet meglepő,de jól is éreztem magam.

Ennek ellenére fellépek a facebookra,fórumokra,annyi de annyi ember volt,aki sajnáltatta magát,hogy egyedül van,hogy inkább le is léptem.

Hívtak tegnap a barátaim kisebb buliba,de nem volt kedvem hozzá,inkább egyedül elvoltam itthon,és klassz volt.

Esküszöm,hogy a falnak megyek azoktól,akik ilyenek.

Nekem is volt már,hogy egyedül voltam ünnepekkor máskor,meg nem volt jó,de sosem hangoztattam.

Miért kell ezt?



2015. jan. 1. 18:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%

"Sok embernek nincsenek barátai sem,vagy bárki aki foglalkozna velük.

Ha tudnád milyen érzés,akkor legalább éreznéd a súlyát,és nem írnál ilyeneket..."

Talán elgondolkodhatnának az ilyen magányos emberek, hogy vajon miért menekülnek tőlük.

Ha a környezetedben senki se kíváncsi rád, akkor ott veled vannak a gondok.

2015. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
jajj, miért nem szóltál, h egyedül vagy? akkor mentem volna
2015. jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Nem vagyok húdekemény,de ami sok,az sok.

A viszonyítás végett írtam,hogy nekem 1 éve nincs senkim,hogy ismerőseim,akik csak pár hete/hónapja vannak egyedül,a facebook-ot telisírták.

Senki sajnálatára,szánalmára nem szorulok,megvetni sem kell,köszönöm.

Én csak kíváncsi voltam a véleményetekre,nem rólam van itt szó.

De legalább egy hónapig csend lesz,aztán Valentin napkor jön az újabb roham... -.-"

Oh my God...már előre rosszul vagyok tőlük...

Ja és igen,nekem is volt az életemben olyan időszak,mikor magányos voltam,nem voltak barátaim,de tettem ellene -nem önsajnálattal-,és már vannak,ennyi a titok.

Az ilyen embereket titkon mindenki megveti,még ha nem is vallja be.

Most őszintén,melyik emberrel állnátok szívesen szóba?

Egy búslakodó,önmagát sajnáltató emberrel,vagy egy vidám,mosolygós emberrel?

Na ugye...

2015. jan. 1. 19:27
 14/24 Költőnő? ***** válasza:
Nem kell ehhez ünnep....
2015. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Király-király csak villantsd ki a csö**öd vagy a p*csád oszt' már szerzed is a jobbnál-jobb pajtásokat
2015. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Lehet viccesen is sajnáltatni magunkat. :)
2015. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Buford Tannen ***** válasza:
Értelek én de attól még vannak és mindig is lesznek ilyenek. Nincs értelme szidni őket. Ez olyan hogy szidod a tolvajokat ,attól még nem fognak eltűnni a világról. Nincs mit tenni
2015. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,szánalmas vagy,és az egyből nekemtámadó,negatív kommentelők is,mind azok vagytok.

A többieknek pedig köszönöm az egyetértést,és való igaz,hogy nem kell hozzá ünnep,hogy sajnáltassák magukat.

2015. jan. 1. 21:09
 19/24 A kérdező kommentje:
Bocs,21:08-as,a válaszom a 20:29-esnek szántam.
2015. jan. 1. 21:11
 20/24 anonim ***** válasza:
miért is vagyok szánalmas, csak úgy kíváncsiságból?
2015. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!