Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érzem hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem hogy szerelmes lennék a barátomba?

Figyelt kérdés
Szeretem, szeretek vele lenni, nem jut eszembe más ha velem van. De amikor nincs velem nem hiányzik, nem érzem hogy annyira "oda lennék érte". Ő imád engem, és félek hogy ezt nem tudom viszonozni, mert az exem miatt még mindig szomorkodok. Mit tegyek hogy beleszeressek a barátomba? Van ennek így jövője?
2015. jan. 1. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De akkor hogy vagytok együtt? Azt hittem csak akkor "jár" egymással 2 ember, ha szerelmesek egymásba.
2015. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem ő az igazi!


aki az igazi, arra gondolsz éjjel, nappal, álmodtam, zuhany közben, kaja közben, filmnézés közben

2015. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
undorító amit csinálsz, csak kihasználod szegényt, egy pótlék neked....
2015. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg kell beszélned vele a dolgokat, mert ezt így hosszú távon nem tudod elviselni lelkileg te sem. Tartozol neki annyival,hogy elmondod ezt. És hogy szeretnéd vele megbeszélni, mert ezen akarsz változtatni. De ezt személyesen kell, nyugodtan:)
2015. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem vagy belé szerelmes... legjobb az lenne, ha eltűnnél az életéből (ez durván hangzik, de jóindulatból írtam)
2015. jan. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán mert tényleg nem vagy az.Aki szerelmes,az nem bír létezni a másik nélkül,éjjel-nappal rajta jár az agya,hiányzik neki.Nálad ez nincs meg.Szóval szerintem is jobban tennéd,ha kilépnél az életéből.Persze az is nagyon fog neki fájni egy darabig,de ez jobb,mintha becsapnád folyamatosan.
2015. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Ha már hónapok óta, akkor szakíts vele, mert nem is leszel soha szerelmes. Szerintem még benned sem tudatosult, de pótléknak használod a srácot. Szakíts vele, ezt egyedül kell feldolgoznod, és nem más kárán.
2015. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!