Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy nekem orvosi segítségre lenne szükségem, mert sem a munkámra sem semmire nem tudok figyelni. Kerestem valami szakembert (pszichológust) de nem találok itt sopron környékén. Tud nekem ebben segíteni valaki?

Figyelt kérdés

6 évig voltam együtt a párommal. Mindenünk megvolt már a babán kívül, aztán hirtelen vége lett miattam. Feladtam már az annyi kudarcos próbálkozást.

Most viszont már fizikai fájdalmak gyötörnek,attól hogy nem tudok felejteni.Ennek több mint 2 éve már.


2010. febr. 4. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
a sedacul forte homeopátiás készítmény nekem mindig segít nehéz időkben. nyugtat, segít az elalvásban, és CSAK természetes anyagok vannak benne :)
2010. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát attól hogy természtes még tud rombolni, ennyi erővel igyál kobramérget és bízz benne hogy nemlesz bajod, mondván természetes, na ő pedig tuti nem génmanipulált búzán élt vagy akármi.. am a kérdezőhöz annyi lenne a kérdésem hogy volt e már mondjuk azóta valamilyen kapcsolata? pontosan mi miatt lett vége ennek a hat évesnek?
2010. febr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a zöldtea is altat nyugtat..sőt még hasmenést is okoz...a homeopáti nem segít...ha elég erős vagy,egyedül is feldolgozod..próbálj minél többet társaságba,barátokkal,családodal lenni,és járj el terápiára..akár a körzeti orvos is tud neked beutalót adni,vagy segíteni.
2010. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elég értelmetlenül lett vége,és sok minden közre játszott,de talán konkrét dolgot nem tudnék kiemelni.Megelőzte a szakítást egy egy hónapos szünet,és utána megbeszéltük hogy akkor külön folytatjuk.Nem volt veszekedés,és nem is haraggal váltunk el.És igen volt és jelenleg is van párkapcsolatom,de csak sírok és sírok és az ő életét is tönkre teszem vele.Barátaim sőt ismerőseim sincsenek itt.Távol vagyok mindenkitől.

Egyébként a kobraméreg nem is rossz ötlet,de ugyanolyan nehéz lenne beszerezni mint felejteni.

2010. febr. 5. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!