Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a kérdések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a kérdések miatt nem tudok dolgozni SE?

Figyelt kérdés

Helló!


Na, van egy nő. Ja, elég sok probléma kezdődik így, mi? Bár jelen esetben lehet velem van baj inkább. A lényeg: két évig nagyon jó barátok voltunk. Aztán egy évig jártunk. Aztán megpróbáltuk a barátság dolgot, nem ment. Le is szögeztem neki, hogy ez nem fog menni. Nem beszéltünk egy darabig. Nekem ő kapcsolati szempontból a tökéletes társ, lelkitárs. Hihetetlenül együtt tudunk lenni szellemileg, nagyon jól kiegészítjük egymást. Szóval nekem ő kell, de nem mint barát. Mostanában írt nekem. Pl hogy sok sikert az egyik vizsgámhoz. Csupa kisbetűvel, semmi más érdeklődés. Ugyanúgy karácsonyra is. Elhívott kávézni, holott megmondtam neki, hogy nem leszünk barátok, mert nem megy. Azt mondja, írjak neki, mi van velem. Ha írok, akkor arra nem válaszol. Nem értem. Mit akar az ilyen? Úgy jön le, mintha valaki kényszerítené, hogy érdeklődjön felőlem s azt muszájból tenné.. dehát nem muszáj..

Szakmámban sikeres vagyok, a szociális életem nagyon tág, feldobott.. de nem tudom megérteni, hogy MIT AKAR? Megmondtam, hogy nem barátkozunk. Ő újra járni biztosan nem akar. Akkor mi ez a b.@szakodás részéről? Ez valami női dolog? Kaptam egy nagy lehetőséget egy nagy cégtől, és egyszerűen nem haladok a munkával, mert máson jár az agyam. Lehet gyökér vagyok.



2015. jan. 2. 01:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a dolgok nagyon tudnak hatni az agyra. Szerintem kéne keresned vagy neten vagy élőben egy másik lányt, aki érdeklődik feléd és akar is.
2015. jan. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gyökér vagy. Egyébént,lehet hogy érdekled,csak várja,hogy felvedd vele a kapcsolatot, menj el vele kávézni, kérdezd meg h mit akar, ha meg semmit,hagyd a bús pic.sába. Amúgy,írtad h 2 évig barátok voltatok, utána 1 év járás, lehet,hogy hiányzik a társaságod neki,csak magának sem akarja bevallani, túl büszke, stb..
2015. jan. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1-es: Volt ebben a bő félévben egy 3 hónapos kapcsolatom, egy kívül-belül gyönyörű lánnyal, de sehogy sem ment rendesen a dolog, nem tudtam olyan mély kötődést kialakítani, mint amilyet kellett volna. Tudom, a három hónap kevés erre, de mégcsak nem is alakult a dolog.


2-es: Az őszinteségedet mindenféleképp köszönöm. A kávézásra okét mondtam, végül ő mondta le. Ezt sem tudom, miért.

2015. jan. 2. 02:06
 4/14 To7ka ***** válasza:
100%

Ez a felvezetés nagyon tetszett, végre egy összetett kérdés!:)

Van jó pár ilyen lány, akinek fogalma sincs, hogy mit akar. Szereti a macska-egér játékokat, nem akarja elengedni a srácot aki tetszik neki/közel érzi magához, közel is akarja tartani. Ha továbblépnél valóban az lenne a legjobb megoldás, egy új ismerkedés, egy új lány. Őt is leállítja teljesen.. Jobb lenne korrektül lezárnod vele, max egy utolsó esélyt adni, ha idődből kitelik, hogy találkozol vele személyesen egy kávéra, elmeséli miért csinálja ezt, mit szeretne, elmeséled Te mit szeretnél, rájöttök h ez működik vagy sem, (valószínűbb h nem) és szépen lezárjátok. A munkád fontos, többre mész vele mint egy ilyen lánnyal, minél hamarabb old meg, hagyd magad mögött:)

2015. jan. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

To7ka, köszönöm a válaszod. Igazából racionális típus vagyok, nem szoktak az érzelmek vezérelni. Ezért is fura, hogy nem a munkámmal törődök.. Én is azon vagyok, hogy leüljünk megbeszélni, de ő ettől valahogy mindig vonakodik. Én is úgy gondolom, hogy végre pont kerülne a dolog végére, mert ebből kapcsolat igen nehezen alakulna ki megint. Viszont van egy részem, ami azt mondja, hogy Ő kell nekem. És ennek a részemnek is hiszek, mert amit írtam, az igaz. Lelki-társamnak tartom, nem "forrtam" még össze senkivel ennyire. Pillantásokból megértettük(és szerintem még mindig megértjük) egymást. Jó volt a szex, a közös munka, a füvezés, a filmezés, a kávézás, a cigizés, a séták, a veszekedések, az unatkozás, az, hogy képesek voltuk a legváratlanabb pillanatban nyakonönteni a másikat tejjel, joghurttal, szardíniával.. gyakorlatilag nem volt közöttünk semmi gátlás. B..zisan hangzik lehet, de szinte eggyé váltunk. (kiemelem, ezt nem csak én gondolom így, megvitattuk már, ő is így gondolta..)

Érted, és ez a rész is baromi erős bennem, mert.. na, a fentebb leírt dolgok miatt.


Mindenesetre köszönöm a válaszod, s örülök, ha tetszett a kérdés, s annak felvezetése.:)

2015. jan. 2. 02:20
 6/14 To7ka ***** válasza:
Ez nagyon jól hangzik!:) De akkor gondolj arra, hogy ő is pont így érez. Te is totál tanácstalan vagy, nem tudod hova pakolni az érzéseid. Az eszed mást mond. Ha ennyire közeli bolond (jó értelemben) kapcsolat volt, akkor azt egyik fél se zárja le rendesen. Esetleg ezt így mond el neki, hisz végül csak eljutottunk oda, hogy ezek a gondolataid. Ezeket szereted még mindig benne, ezért maradt fontos. Gondolj arra ezzel szemben, hogy miért mentetek szét, az segíthet a racionális agyadnak az érzelmek felé kerekedni, ha olyan ok volt, ami újra előfordulhat, úgyis ott köttök ki megint. No meg ott a komolyabb lehetőséged is. Természetes, hogy hiányzik. A lezárás nagyon fontos. Lehet Ő is ezért mondja le a találkákat. Fél ettől a résztől, tudja hogy megoldás lenne egy búcsúhoz. Egyre tompábban, de nekem közel 5 évig hiányzott egy nagyon aktív és tartalmas, más közös dolgokkal de hasonló kaliberű szerelem. Mert egész addig nem zártuk le. Utána váltottunk 2 levelet, és teljesen elmúlt a rossz érzés.
2015. jan. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megintcsak. Jól estek a szavaid. :) Ejj, megyek, dolgozok is. Te valami zseni vagy!
2015. jan. 2. 02:34
 8/14 anonim ***** válasza:

szerintem hajlana ő pár dologra,de a legelejétől gondolta,hogy találkoztok és te megint vergődsz majd érte,mert tudja,hogy odavagy.


a másik,hogy érdeklődik,amitől te odavagy ő ezt megérzi és mert gyűlöli,hogy csettintésre ugrasz megint nem ír.

szóval ha válaszolsz neki,akkor játszmában,flörtben kellene,nem full őszintében tolnod,mert az nem sok csajnak jön be,de legalábbis őt taszítja a nyavajgás a lelkizés,meg hogy annyira szereted,hogy találkozni sem tudsz vele.

ezekkel mind azt üzened neki,hogy csak rajta múlik a dolog az újrakezdést illetően,ő dönt,ő irányít.

ez meg kontroll átadás aminél jobban semmit nem utálnak.

és ezért írogat időnként,tudat alatt tesztelve,hogy még mindig átadod-e az irányítást,vagy férfi lettél már,aki szabályokat állít fel,korlátoz,irányít,nem vergődik,nem alkudozik.

emilben nőknél meg maga az,hogy ír jelenti az érdeklődést,írjon bármit is.

ha kérdez, onnan meg kb nyert ügyed van.

2015. jan. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

jah a kávézás.

itt megintcsak az volt amit írtam.

csettintett,te ugortál,ettől megundorodott és el sem ment.

megtorlás meg nincs az inkorrekt viselkedéséért,ez is komoly hiba.

2015. jan. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a "barátnőd" nem akar már tőled semmit,mert ha akart volna,akkor lett volna bőven ideje/alkalma arra,hogy újrakezdjétek,és már rég együtt lennétek.

De nem.

Ehelyett ő játszik veled,tudja azt,tisztában van azzal,hogy te még mindig odavagy érte,bármit megtennél neki.

Ez egyébként nem baj,csak egy férfinak ezt tudni kell leplezni,máskülönben ez az egyik eredménye.

Szóval úgy gondolom,hogy még közel akar tartani téged magához,és nem akar elengedni az életéből,ezért hinti el ezeket a "morzsákat",hogy majd keressed,vagy jelentkezz,vagy ő jelentkezik 2 mondattal,és akkor te erre egyből ráharapsz,és ez neki megerősítés,hogy "ó,igen,még mindig ilyen hatással vagyok rá."

Ezt elkönyveli magában,aztán eltűnik egy időre,majd mikor ismét megerősítés kell,jelentkezik,majd ismét csend.

És így megy ez.

De ez nem szeretet,hanem önzőség és hiúság.

Önzőség,mert nem "enged el",holott jól tudja,hogy nem akar már semmi,pedig egy tisztázó beszéd segítene elengedni egymást.

Ha szeretne,már együtt lennétek,de nem szeret már úgy,soha nem lenne már ez olyan,ha mégis összejönnétek.

Úgyhogy a saját érdekedben ezt tisztázd le vele mielőbb,és lépj tovább,mert örökké nem tarthat téged ilyen talonban,ami már lassan a munkád rovására megy.

2015. jan. 2. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!