Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a kérdések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a kérdések miatt nem tudok dolgozni SE?

Figyelt kérdés

Helló!


Na, van egy nő. Ja, elég sok probléma kezdődik így, mi? Bár jelen esetben lehet velem van baj inkább. A lényeg: két évig nagyon jó barátok voltunk. Aztán egy évig jártunk. Aztán megpróbáltuk a barátság dolgot, nem ment. Le is szögeztem neki, hogy ez nem fog menni. Nem beszéltünk egy darabig. Nekem ő kapcsolati szempontból a tökéletes társ, lelkitárs. Hihetetlenül együtt tudunk lenni szellemileg, nagyon jól kiegészítjük egymást. Szóval nekem ő kell, de nem mint barát. Mostanában írt nekem. Pl hogy sok sikert az egyik vizsgámhoz. Csupa kisbetűvel, semmi más érdeklődés. Ugyanúgy karácsonyra is. Elhívott kávézni, holott megmondtam neki, hogy nem leszünk barátok, mert nem megy. Azt mondja, írjak neki, mi van velem. Ha írok, akkor arra nem válaszol. Nem értem. Mit akar az ilyen? Úgy jön le, mintha valaki kényszerítené, hogy érdeklődjön felőlem s azt muszájból tenné.. dehát nem muszáj..

Szakmámban sikeres vagyok, a szociális életem nagyon tág, feldobott.. de nem tudom megérteni, hogy MIT AKAR? Megmondtam, hogy nem barátkozunk. Ő újra járni biztosan nem akar. Akkor mi ez a b.@szakodás részéről? Ez valami női dolog? Kaptam egy nagy lehetőséget egy nagy cégtől, és egyszerűen nem haladok a munkával, mert máson jár az agyam. Lehet gyökér vagyok.



2015. jan. 2. 01:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyezek az utolsóval! De még annyit mondanék, hogy szerintem nem biztos az, hogy nem akar tőled semmit se. Lehet bizonytalan, lát még egy kis esélyt a jövőtökben, de amikor látja, hogy úgy odavagy érte, megint átvált, hogy mégsem akar semmit. Tényleg ne mutasd ki annyira neki!
2015. jan. 2. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további hozzászólásokat is!

Végig futottam őket, de elég késő van, holnap átnézem megint, miket írtatok.:) Tetszik, amit mondtok, egy részével nem értek csak egyet... azt egy szóval sem mondtam, hogy én rögtön ugornék, mikor ő füttyent.. a kávézásra nem mondtam egyből igent, vonakodtam.. Habár magamban már rég eldobtam majdnem mindenféle férfias tartást, ezt nem mutattam ki neki.. nem írtam neki panaszkodva, hogy "na, most akkor miért nem írsz?". Szóval szó sincs ilyenről. Még a kapcsolatunk idején is én voltam a "dominánsabb", annyira, amennyire kell, irányítottam a dolgokat.

Nem említettem, a kapcsolatunk vége felé ő már másfél hónapja bajban volt, nem tudta, hogy akar-e engem. Ebben a másfél hónapban sokmindent megtettem, hogy jobbá tegyem a helyzetet. De nem ment. Aztán mondtam neki, hogy döntse el, mit akar. Nem tudta. És akkor mondtam, hogy akkor itt most befejeztük. Mindenféle nyarvogás nélkül, teljes határozottsággal. Ezt csak azért említem, mert ez is lehet egy példa arra, hogy azért előtte úgymond férfi vagyok.


Na, de megyek aludni, köszönöm még egyszer a válaszokat, holnap tényleg átolvasom őket tüzetesebben.

2015. jan. 2. 05:29
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez egy szivola!
2015. jan. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert az agyad nem talál választ, megoldást erre az esetre, ezért kiakadt, meg akarná oldani, de nincs megoldás, magyarázat. Ilyen volt már nekem is.
2015. jan. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!