Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levani kérdése:

Miért érzem azt, hogy nem szeret a párom?

Figyelt kérdés
Nem add semmi okot arra pl, hogy féltékeny legyek, én mégis az vagyok szó szerint mindenkire. Törődik is velem, de én mindig többre vágynék, hogy jobban mutassa ki. Nagyon szeretem. Mégis azt érzem, hogy nem szeret, meg állandóan azt gondolom, hogy van neki valakije. Önbizalom hiányos lennék? Nem tartom magam egy szép nőnek, de annyira csúnya sem lehetek. Azért kapok bókokat...

2015. jan. 2. 02:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Több mint egy éve együtt vagytok biztos hogy szeret. Mondjuk nekem volt egy csaj több mint egy évig mégsem szeretem csak ingyen pina. Ülj le beszéld meg vele hogy te nem érzed hogy szeretne. Ne féltékenykedj mert az nem jó. Túlgondolsz mindent abból pedig semmi jó nem sülhet ki.
2015. jan. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, köszönöm!
2015. jan. 7. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!