Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen gondolkodású férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen gondolkodású férfi képes lesz valaha gyermeket vállalni? Vagy képes lesz valaha elköteleződni?

Figyelt kérdés

Párom 29éves. Én 22vagyok.

Igen, nagyon kevés ideje vagyunk együtt (mindössze 3hónapja)

De Ő azt mondta multkor,hogy életében először úgy érzi, hogy velem bármit el tudna képzelni és én is így érzem, szóval vannak tervek :)


Nála régen minden exe eröltette a gyerekvállalást és az eljegyzést. Én is szeretné, majd mindkettőt, de eröltetni sosem tudnám.


Nos, mindig azt mondja hogy Ő fél a gyerek hisztiktől, és hogy ha gyereke lenne félne a cirkusztól, az éjjeli kialvatlanságtól stb.

AMikor ezeket meghallom mindig elszomorodom, mert lehet hogy hiába vágyom rá, sosem jutunk majd el eddig??? :(


Szerintetek a férfiak "változnak" ilyen téren, vagy ha ennyi idősen így áll ezekhez, nem vállal gyereket már sosem?


2015. jan. 2. 10:20
 1/6 A kérdező kommentje:

illetve tényleg létezik az, hogy az előző barátnőjébel 3évig, az az előttivel 5évig élt együtt,és Tőlük nemakart gyereket, sőt gyűrüt sem vett, velem pedig eltudná képzelni már most (Ő mondta)???


Illetve az jelent valamit, hogy szex közben vagy ha olyat mondok ami tetszik neki akkor rámnéz és mondja, hogy "Úr Isten, Drágám...Hozzám jössz???" :)

2015. jan. 2. 10:22
 2/6 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés....

Én is valahogy így voltam vele, de amikor megszületett, teljesen megváltoztam...nem azért nem aludtam éjjel mert hiszti volt, hanem mert néztem ahogy alszik stb...

29/F

2015. jan. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem változhat, én sem bírom a mai napig a babasírást meg amikor látok anyukákat akik mennek a gyerekkel és rosszalkodnak stb. Régen sem szerettem a babákat, de újabban ha meglátok egyet ahogy alszik, vagy tolják a babakocsiba, játszanak vele, akkor azért mégiscsak belegondol az ember, hogy jó lenne majd egyszer.
2015. jan. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

és szex közben....az nem jelent semmit.

Olyankor nem vagyunk beszámíthatóak mi férfiak!!!

2015. jan. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Költőnő? ***** válasza:
Sztem még elég fiatal vagy, szóval mielőtt beleélnéd magad, először éljetek együtt pár évet és utána realizálódhat ez.
2015. jan. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem sem kell elsietni ennek az eldöntését, ami viszont fontos hogy rendszeresen beszélgessetek a témáról. Olvassatok utána, vesézzétek ki, hogy ne feltételezésekre kelljen hagyatkozni.

Ami még nagyon jól jöhet: az a tapasztalatom, hogy a pszichológia eredményeit sokan nem is ismerik ezzel kapcsolatban. Rengeteg megoldás létezik arra, hogy hogy legyünk sikeres szülők, akiknek a gyerekei boldogak, kiegyensúlyozottak és jó emberekké tudnak felnőni.

Javaslom pl a Szülők Akadémiáját:

https://www.youtube.com/watch?v=m0CjsP3qJYw

2015. jan. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!