Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexkapcsolat- van esély rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat- van esély rá, hogy megkeres majd a csaj?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt jártunk egy nagyon rövid ideig a csajjal (ő 29 éves), majd megszakadt a kapcsolat, nem beszéltünk egymással, de azért "boldog születésnapot", "boldog karácsonyt" stb. szinten jóban maradtunk. Tavaly találkoztunk párszor, és chaten felvetettem az ötletet, hogy lefeküdhetnénk egymással -- barátilag. :) (volt már hasonló szexkapcsolata mással régebben). Erre nem válaszolt azonnal, csak napokkal később: azt írta, hogy ezt bóknak veszi, de mivel jár valakivel (nem tudtam, hogy jár valakivel, akkor nyilván nem kérdezek rá!), ezért nem megy bele ilyesmibe. Azóta nem beszéltünk, csak a szokásos "boldog szülinapot" sms-ek....


Ha esetleg már nem járna senkivel, van esély rá, hogy megkeres?


2015. jan. 2. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csajok sose mennek valaki után.
2015. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon van rá esély.
2015. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fog ezért keresni.
2015. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A saját érdekedben felejtsd el. Sajnos úgy látszik hogy belezúgtál, ezzel nincsen baj, de ne áltasd magad azzal hogy majd egyszer bekopogtat nálad. Lépj túl rajta, mert addig egy helyben jársz érzelmileg és nem tudsz érdemben új kapcsolatot kezdeni.
2015. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első választ megcáfolom,mivel ha szerelmes vagyok valakibe,akkor sajnos a hüye fejemmel hajlandó vagyok menni utána.


Ebben az esetben sajnos nem érdekled a csajt,semmilyen értelemben,tehát kár is futnod utána.Lépj túl rajta,mert annak,hogy rá vársz,semmi értelme.Tudom,mert én is várok valakire egy ideje,de csak az időmet vesztegetem,és szeretném,ha végre jönne már valaki,aki ugyanígy megfogna.

2015. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Ha így lenne, most is belement volna.
2015. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!