Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ezzel a csajjal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a csajjal? Szerintetek mit érez? És én mit érzek iránta?

Figyelt kérdés

Ősz elején megismerkedtünk egy buliban, kavartunk, majd én megbántam mert ki akartam békülni az exemmel és ezt rá egy hétre megírtam neki. Eltelt egy hónap, akkor felköszöntött a születésnapomon, átmentem hozzá, együtt töltöttük az estét. Majd gondoltam esélyt adok neki, ráírtam mindig, átmentem hozzá többször, majd megbeszéltük h átmegyek hozzá, de akkor meggondoltam magam átmentem mondtam h nem tetszik csak ha részeg vagyok, haggyuk egymást, erre kidobott.

Eltelt egy hét akkor újra közelebb kerültem az exemhez, de a lánnyal is beszéltünk, gondoltam lerázom, ezért elég bunkó voltam vele, majd iszonyatosan összevesztünk. Erre írt jó hosszú leveleket h mennyire egy gökér vagyok. Letiltottam, de közben az exem is hanyagolni kezdett. Eltelt 2 hét akkor nagyon magam alatt voltam, elmentem az exemhez, aki nem engedett be, majd leittam magam és elmentem csajozni. Aztán visszagondoltam erre a lányra h mennyire rendes volt velem így elmentem hozzá és megmondtam neki h vele akarok lenni, elhívtam randizni h majd megbeszéljük a héten h mikor találkozunk. De közben kiderült h ennek a lánynak alacsony az önbecsülése így elment egy pszichológushoz. Ezt elmondtam a lakótársaimnak meg az egyetlen csaj barátomnak és ők lebeszéltek a csajról. A csaj megkérdezte mikor nem írtam neki a randiról semmit a héten h mi van, én meg mondtam h haggyuk egymást. Erre átmentem beszélgetünk és abba maradtunk h soha többé nem beszélünk, ha részeg vagyok akkor sem engedjen be. Akkor nagyon szomorú volt. Másnap nagyon megint kaptam tőle egy nagyon hosszú levelet h mekkora egy gyökér vagyok h így át.aszom. Erre én is írtam, jól összevesztünk, leírta h miben kéne változtatnom. Ezen nagyon felhúztam magam.

Aztán eltelt pár nap és megint írt, majd letiltott. Még ezen a héten feloldott de én tiltottam le h ne írjon.

Eltelt 2 hét és írt h mennyire hiányzom neki és bár nem szerelmes belém nagyon szeret emberileg. Erre írtam neki h mennyire egy pszichopata meg nem normális, meg már félek tőle, meg haggyon békén.

Aztán összefutottunk, beszélgettünk ő meg mondta h nagyon szeret barátilag, meg bármi baj van akkor számíthatok rá, de ő belefáradt ebbe és nem fog keresni. n meg mondtam h lesz rom, semmi esély arra h barátkozzunk mert szerintem nem normális h még ő rendes velem annak ellenére amit csináltam vele. Meg h ne irogasson haggyuk egymást békén ő megígérte.

Erre most nem voltam gépnél 2 hétig, és láttam az emailem között h írt: letett egy könyvet a kolesz portájára, és megígérte h hagyni fog úgyhoogy ez az utolsó h hallanom kellett róla és boldog karácsonyt. Most ez normális? Bár tudta h nem állunk fényesen és nem is kaptam senkitől ajándékot, de nem értem mire jó ez....


2015. jan. 2. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Annak alapján amit leírsz, azt kell, hogy mondjam, hogy Te nem vagy normális, nem szegény lány. A lánynak biztos, hogy nagyon tetszel, ezért is adott újabb és újabb esélyt Neked, ráadásul ha azt írod, alacsony az önbecsülése, ezzel csak rontottál a helyzetén.

Véleményem szerint Te inkább az exedhez ragaszkodsz, Ő pedig valamiféle pótlék lehetne Neked, aki egyébként is csak ittasan jut eszedbe, ha józan vagy nem igazán mozgatja a fantáziád. Én azt javaslom, ha nem tudod megbecsülni a lányt, inkább hagyd békén, mert a karácsonyi ajándékból ítélve, Ő valószínűleg jólelkű és önzetlen, ha a viselkedésed után még megajándékozott Téged, viszont ha Te nem tudnád Őt őszintén szeretni, csak mégjobban megtörnéd. Úgyhogy szerintem részedről az őszinte érzelmek száma 0, Nála már más lehet a helyzet.

2015. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg gyökér vagy,gerinctelen módon bántál vele,ő meg nem pszichopata,csak szimplán hülye,hogy ilyen megalázások után még egyáltalán szóba áll veled.Én azt mondom,hagyd őt békén,így is elég jól beletapostál már a lelkivilágába.Majd találsz olyat,akivel tiszta lappal kezdhettek,nem ilyen szappanoperába illő módon.
2015. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja amúgy azt nem írtam h csak azért mondtam neki h csak részegen kell h lerázzam amúgy nem csúnya. Meg eléggé gazdag is.
2015. jan. 2. 17:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor is gyökér vagy.Itt nem csak a csajnak kell magába néznie,neked is van sarad bőven.
2015. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ritka nagy r*hadék vagy. Ebből csak ennyit vettem le. A lányok nem tárgyak, erről nem tudom, hogy tudsz-e...
2015. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rohadj meg, szívből kívánom. A te fajtádtól ilyen szar a világ.
2015. jan. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És a csaj? Ő meg leveleket irogatott.
2015. jan. 4. 16:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Írogatja a leveleket, mert önbizalomhiányos és valószínűleg ő többet érez irántad, mint te iránta. Mit éreznél iránta? Ilyet nem mondunk, hogy csak akkor látlak szépnek, ha piás vagyok.... Undorító, ahogy még azt is eltaszítottad, hogy felajánlotta a barátáságát. Jobb ez így, mondjuk. Csak tönkretennéd. Hagyd békén. Közöld vele, hogy nem vagy szerelmes és jobbulást kívánsz a lelki betegsége miatt. Mondd meg neki, hogy ne keressen többet, mert te még a haverjaid se tudod tisztelni, nemhogy egy nőt.
2015. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján ez valami rajongás féle lehet nála.....

Ahogy viselkedtél vele az nem normális....nagyon rosszul kezelted a dolgot és mondhatni a földbe tiportad az önbizalmát. Úgy gondolom, hogy nem Te tehetsz arról, hogy a lány vonzódik hozzád, bejössz neki és kész. Azt is megértem, hogy nem Ő álmaid Nője és nem akarsz vele foglalkozni, de akkor ezt egyenesen meg kell neki mondani úgy, hogy megértse és ne reménykedjen feleslegesen. Ne sértegesd, ne alázd meg, csak annyit mondjál, hogy másba vagy szerelmes.

37F

2015. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!