Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú azért szakít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú azért szakít egy csajjal mert egyszer ( az amúgy jó kedvű lány) elsírta magát amikor vele volt az szerintetek normális?

Figyelt kérdés
A lány meg elmondta mi a baja és megkérte a fiút h ne adja tovább de megtette.Ráadásul elviccelve/kiforgatva adta tovább, amit mondott a lány. A fiú szakított a lánnyal.

2014. dec. 24. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
A srác EQ-ja a béka feneke alatt van. A csaj csak jól járt.
2014. dec. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem az. A fiú egy bunkó paraszt és nem szerette a lányt.
2014. dec. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem, ilyen helyzetben általában a normális fiúk vagy férfiak büszkék szoktak lenni,vagy nem is tudom , de hogy megbízott bennük a lány annyira h elmodnja mi a baja. Ez egy hülyegyerek.
2014. dec. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
A lány jól járt, hogy még időben kiderült milyen a pasija.
2014. dec. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Boldog karácsonyt!
2014. dec. 24. 12:09
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Ha te a fiú vagy akkor a helyedben saját szemembe köpnék, ha viszont a lány akkor sajnállak.

Amit nekem mondanak soha nem adom tovább mert azért mondja nekem és nem másnak. Ha még meg is kérnek hogy ne adjam tovább akkor meg még úgy se mondanám el másnak.

Az hogy egy lány sír teljesen elfogadható, mondjuk én nem tudok, de lányoknál elfogadom.

Szerintem jól jártál hogy "otthagyott", így legalább lesz esélyed egy normális pasit találni.

18/F

2014. dec. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :)
2014. dec. 24. 12:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor komolyan sajnállak.

Remélem legközelebb szerencsésebb leszel fiú téren és olyat találsz aki megért.

Ezt elég parasztságnak tartom(a helyzet függvényében) de leírom: Viszont kívánok Boldog, békés karácsonyt.

6-os voltam.

2014. dec. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Boldog karácsonyt! :)
2014. dec. 24. 14:43
 10/10 anonim válasza:
Ööööö... Nem. Nem normális.
2015. jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!