Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elijesztettem a barátomat?

Figyelt kérdés
Volt nálunk, és igazából 1x egy héten találkozunk, és nagyon nehezen bírom :( én mondtam neki, hogy nagyon hiányzik,és elsírtam magam. Ő mondta, hogy nyugodjak meg, meg hogy majd többet beszélünk...de az arckifejezése olyan volt,mintha lelenne döbbenve..nem nagyon mond ilyeneket, hogy hiányzok neki, max írásban...:(
2015. jan. 2. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Dugásra megy és megijedt tőle h te többet érzel. Sajnos ez nem jó hír de ennek köze lehet hozzá.
2015. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztosan meglepődött,hogy ennyire ragaszkodsz hozzá.
2015. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egyszer én is eljiedtem mondjuk így. mert 1 lány akivel csak haverkodtunk elkezdett komolyabban ragaszkodni hozzám. pedig nagyon tetszett és én akartam eljutni hozzá ami sikerült is. de utána az valahogy mégse volt jó hogy 1ik pilröl a másikra mindig velem lenne. vagy csak nem fogtam fel h mi alakul köztünk.


ti már jártatok biztos, de úgytűnik a másik fél nem gondolta olyan komolyan

2015. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket, az utolsónak, van úgy, hogy nem is beszélünk egy nap..úgyhogy nem ráakaszkodni akarok, csak legalább 10 percet szánjon rám..
2015. jan. 2. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!