Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fejleszthetném magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fejleszthetném magam?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami beszédes tìpus, sem olyan poénos, mint (szerintem) kellene. Gáz vagy nem, 20 éves férfi vagyok, most volt az első kapcsolatom. Sajnos csak volt, és ez sem tartott túl sokáig. A lány nem tartott eléggé komolynak, azt hitte, hogy csak játszadozom vele, holott csak csendes, otthon ülő tìpus vagyok. Hogyan frjleszthetném magam a legkönnyebben azon kìvül, hogy kimozdulok?

2015. jan. 2. 19:43
 1/1 krumplu válasza:
ha nem mozdulsz ki szarhatsz bele...... ez a csaj akivel voltál a hejedbe ment??! beszéljünk mint férfi a férfival... egy lány arra vár hogy beszélgess vele... tud megnevettetni... stb. azt javaslom neked hogy csiszolj az onbizalmadon álj a tukor elott gyakorolj csábitást vagy tudja a faszom... ezek a dolgok maguktol jonnek.... benned is ott van ez a dolog csak nem engeded hogy a felszinre jojjon ... mondjuk a négy fal kozt nehez is ez..... de sok sikert
2015. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!